ÖTV indirimli araç alımında fiyat kısıtlaması var mı?

srkn061

Üye
Üye
Merhabalar.

1- Araç alırken boş bir araca artı ücretle eklenen özellik (sunroof, navigasyon, park asistanı, geri görüş kamerası vs.) ekleyebiliyormuyuz?

2- Birde fiyat kısıtlaması mevcutmu 200 bin lira bile olsa indirim oluyormu?

Teşekkürler....

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici

srkn061

Üye
Üye
[MENTION=10277]srkn061[/MENTION] fiyat kısıtlaması yok. Tek kısıtlama motor silindir haçminde oluyor. Bakınız:> http://engelliler.gen.tr/f18/engelli-arac-aliminda-otv-matrahi-nasil-hesaplanir-29934/
Diğer saydığınız özellikler (sunroof, navigasyon, park asistanı, geri görüş kamerası vs.) size kalmış bir şey. Ekletirseniz bunlar normal olarak araç fiyatına eklenir.

Farklı konu açmak istemedim halil bey ben tam hesaplayamadım hesapladımda pek emin değilim
Siz bana hesaplayıp söyleyebilirmisiniz acaba?
180.000 TL lik aracı %90 raporla kaça alabilirim özel tertibatsız.
Teşekkürler

huseyinbulut

Üye
Üye
Tertibat kodları

Arkadaşlar komisyona girdim.10.02 ile 78 kodu eklettim.maliye olur diyor ama tse yani tertibat projesini onaylayacak yer diyorki illa tertibat olmalı dıyor 78 kodunu tertibat olarak görmüyor.mevzuatta ise 78 tertibat kodları arasında bunda nasıl yol izleyebilirim.

srkn061

Üye
Üye
Halil bey giriyor tamam bulunduğum yerin interneti girmiyormuş ama mobil veriden girebildim teşekkürler...

srkn061

Üye
Üye
[MENTION=10995]balkesli[/MENTION] aracı alırken tam parayı peşin verme gibi bi şart yok dimi galerici yine kredi sunuyordur[/QUOTE

sunarlar erhalde bayilerin izlediği politakayla alakalı bir şey peşinat kredi işi
[MENTION=10995]balkesli[/MENTION] tabiki sunarlar mesela ben tiguan almayı düşünüyorum volkswagen sitesinde kredi hesaplama motoru var il tc verererek hesaplatıyosun. Benim demek istediğim sen ötv indirimli araç alıyosun sana kredi veremeyiz veya normal satışa göre daha fazla faiz oranı verirlermi acaba? Mesela baya opsiyon eklemek istiyorum araca vede satmayı düşünmüyorum o yüzden fiyat 190bin e bile çıkabilir

Tekerlekli Sandalye