ötv indirimli araç

federall

Üye
Üye
Merhabalar ilk mesajım umarım yanlış yerede konu açmıyorum öyleyse de şimdiden özür dilerim Antalya devlet hastanesinden verilmiş dayımın adına rapor tarihi 2008 kronik böbrek yetmezliği yüzde /90 ağır özürlü ve süreklidir ibaresi mevcut rapor bu aslı gibidir bu raporla araba almak mümkünmüdür birde bazı forumlarda raporun aslı da gerekir gibisinden yazılar var araç almak için notere gidip aslı gibidir deyip üç adet çıkartmak gerekiyormuş yani bu rapor yeterlimidir ben adıyamandayım yoksa antalyaya hastaneye rapor için tekrar gitmek mi gerekir?

İsen Buga

Üye
Üye
E-nabızda görülüyorsa sıkıntı yok.(dayınızın telefonu varsa e nabız yükleyiniz) e-raporda rapor gözüküyorsa sıkıntı olmaz. Herhangi hastaneden çıktı alabilirsiniz. Bir çıktı yetiyor.

Maliye raporlara e-nabızdan bakıyor dolayısıyla denetlemede gerekli olacak.

federall

Üye
Üye
E-nabızda görülüyorsa sıkıntı yok.(dayınızın telefonu varsa e nabız yükleyiniz) e-raporda rapor gözüküyorsa sıkıntı olmaz. Herhangi hastaneden çıktı alabilirsiniz. Bir çıktı yetiyor.

Maliye raporlara e-nabızdan bakıyor dolayısıyla denetlemede gerekli olacak.

E_nabızda rapor görülebilirmi acaba aslı gibidir olan raporla notore müracaat ettik noter antalyada biri varsa aileden raporu alsın aslı gibidir yazısı olmayacak noterden aslı gibidir ibaresi yazısını biz yazacaz dediler yani aslı gibidirin aslı olmazmış bakalım artık yarın hem antalya il sağlık müdürlüğünden hemde E_nabızdan ben bakmaya çalışacam umarımda bir sıkıntı olmaz ayrıca arkadaşım vevabın için teşekkür ediyorum var ol...

Tekerlekli Sandalye