Ötv istisnalı araçta izin ve yetki belgesi

harme33

Üye
Üye
Mrhba arkadaşlar ötv istisnalı aracımızı büyük rezilliklere rağmen satmayı başardık .ve yeniden ötv istisnali araç için bayiyle her konuda anlaştım.parasını ödedim elimde 2011 yılına ait vesayet altındaki kısıtli icin sulh hukuktan izin ve yetki belgesi aldım.vergi,maliye plaka hepsini hallettim en son tescile geldim noter elimdeki izin ve yetki kararını eski diye kabul etmedi .aracın islemleri yarım kaldı mahkeme izin ve yetki verirken süre veya kısıtlama koymamış bunu izah etmeme ragmen ne noter nede sulh hukuk bunu kabul etmediler..normalde zaten vasi kararı ciķarirken 2 yıl ibaresi olur.fakat elimdeki kararda sadece izin ve yetki belgesidir.diye geçiyor hatta bu ilaç mıda son kullanma tarihimi gecmıs diye kendilerine söyledim nafile ben mahkeme kararında aksi yoksa tarih ve zaman yada gecerlilik belirtilmemisse sürekli diye biliyorum 2 yıl süresi var dediler tekrar dilekce fatura resmen ölümlerden ölüm yasadık oraya git buraya git yaşar yaşamaz misali vesayet altındakilerin sucu günahı nedirde velayet altindakilerden çok eziyet,ızdırap çektiriyorlar not:vergi ve maliyede bu mahkeme kararı sorun çıkarmadı sadece noterde en son islemde sorun yaptılar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Başka bir notere gitmeyi deneyin...

harme33

Üye
Üye
2 noterede gittim olmadı adamlar onada çözüm bulmuşlar notere rica ettim noter bilgisine 2011 geçince bilgisayar kabul etmiyor

harme33

Üye
Üye
2 noterede gittim olmadı adamlar onada çözüm bulmuşlar notere rica ettim noter bilgisine 2011 geçince bilgisayar kabul etmiyor

Vesayet altındaki kısıtlının noter işlemleri için mahkemeden taahhütname izni almamız gerekiyormuş yeni çıkmış önce böyle bir sey yoktu aracın tescilini plakasıni cikardik 20 gündür bayide bu belge olmadan trafik ruhsatı vermiyor

Tekerlekli Sandalye