ÖTV'den muaf araç alınırsa annemin almış olduğu evde bakım maaşı kesilir mi ?

EnemyHunter

Üye
Üye
beni üniversiteye götürüp getirmek için hemde başka ihtiyaçlarımı karşılamak için araç almak istiyoruz bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?

araç volkswagen polo 1.6tdi otamatik vites annem kullanacak

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kesilmez. Neticede evde bakım maaşında tek kriter kişi başı düşen gelir. Araç ticari olmayıp ek bir gelir getirmeyeceğine göre bir mahsuruda olmaz.

sudem34

Üye
Üye
Halil bey benimde bir sorum olucak %92 engelli raporu olan bir kizim var. Kizimin raporu ile teyzesi otv indirimli arac alabilir mi otomobil bayisini aradigimizda. Kiizimin vasiligini teyzesinin almasi gerektigini soylediler vasilgini benim ablam aldigi zaman benim almis oldugum ayliklar kesilir mi. Bu konuda nasil bir yol izlememiz lazim.bize akil verebilirmisiniz

İsen Buga

Üye
Üye
Halil bey benimde bir sorum olucak %92 engelli raporu olan bir kizim var. Kizimin raporu ile teyzesi otv indirimli arac alabilir mi otomobil bayisini aradigimizda. Kiizimin vasiligini teyzesinin almasi gerektigini soylediler vasilgini benim ablam aldigi zaman benim almis oldugum ayliklar kesilir mi. Bu konuda nasil bir yol izlememiz lazim.bize akil verebilirmisiniz

Talebiniz haksızlıktır, engellileri hakları üzerinden kullanmaktır, sömürmektir. Bu nedenle bu tür haksızlıklar konusunda bilgi vermemiz uygun değildir.

sudem34

Üye
Üye
Ne haksizligindan bahsediyosunuz beyefendi ben anlamadim benim cocugumun rapor orani belli bu hak bana verilmis. Ve ben araba kullanmayi bilmiyorum ayrica 3. Derece akrabaya kadar araci kullanma durumu oldugunu biliyorum benim sorum site yoneticilerine ben sizden bi cevsp talep etmedim. Sadece prosodur ne onu ogrenmek istedim halil beye sordum.

kaptan tito

Üye
Üye
ENEMYHUNTER

beni üniversiteye götürüp getirmek için hemde başka ihtiyaçlarımı karşılamak için araç almak istiyoruz bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?

araç volkswagen polo 1.6tdi otamatik vites annem kullanacak

alacagınız aracı sosyal hizmetlere almadan önce bildirin onlar sistemden farkederlerse kesebiliyorlar siz onlara beyan verdiniz her türlü gayrimenkul arac arsa vs alımlarında bilgi verecegim diye.
gidin bilgi verin bu aracı alıyorum diye o zaman sorun olmuyor.
ben bilgi verdim alabilirsiniz dediler maaşıda kesmediler.aracıda aldım
haber vermesseniz kesebiliyorlar birde kredi cekerseniz ödediginiz kredi miktarı beyan üstü cıktıgı zaman kesiyoruz dediler

kaptan tito

Üye
Üye
SUDEM 34

ARACI TEYZESİ ÜSTÜNE OLMAZ OLURSA MAAŞ DA ONA OLMASI LAZIM.ARAÇ SİZİN ÜSTÜNÜZE OLUR 3.DERECEYE TEYZE OLUYOR SORUN YOK YİNE KULLANABİLİYOR AMA MAKSAT BAŞKAYSA O BAŞKA KULAĞI TERS TARAFTAN TUTMAYA GEREK YOK ZATEN KULLANABİLİYOR SİZ ÜSTÜNÜZE ALIN:)))))

sudem34

Üye
Üye
Cevabiniz icin tesekkur ederim

Tekerlekli Sandalye