Ötv'siz araç alırken banka degilde bayii kredi verir mi

murat.uzn57

Üye
Üye
İyi günler arkadaşlar
%95 engelli raporlu kardeşim var. 0 araç almak istiyoruz. Fakat nakit olarak ödeme şansımız yok. Daha önce iki defa bireysel kredi kullandım ikisinde de sorunlar oldu 3 ay sonra bitiyor. Araç bayilerinin kendi bünyelerinde bankaya gitmeden kredi kullandırdığını duymuştum. Şimdi ötv'siz araç alırken bayi kendi bünyesinde kredi verir mi ve benim daha önce kullandığım krediler bunu olumsuz olarak etkiler mi ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bayiler genellikle banka aracılıgıyla kredili araç verir yani siz bankayla anlaşırsınız bayi parasını bankadan alır diger türlü bayi size kredili araç vermez sanmıyorum ama yinede görüşmenizi öneririm..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bayiler yani otomobil galerileri kredi konusunda aracılık yapıyor. Hatta 5 yaşına kadar ikinci el araçlarda bile kredi konusunda yardımcı olan bayiler var.

Mchtbckn

Üye
Üye
S.a 7 aylık bir kızım var doğuştan bacakları tutmuyor ve doktorlar da ümitsiz ..sık sık hastahaneye gidiyoruz
Ve bende araç almaya karar verdim 7 aylık kızıma araç almak için rapor verirler mi bilgisi olan varmı ??

pesimist57

Üye
Üye
Arabaya vereceğin parayı kızının tedavisinde kullan.....Baktın sonuç alamıyorsun arabayla gezecek çevreyi anlayacak yaşa gelince arabayı alırsın.
Devletin bu yasayı acilen kaldırması yada zorlaması lazım. Önüne gelen vergi vermeden araba alıyor.

Abbas

Üye
Üye
Merhaba %90 üzeri rapor var ikinci el araç arıyorum satmak isteyen arkadaşlar bana ulaşın mesaj atın lütfen. Tel 0538 702 73 05

karli19

Üye
Merhaba arkadaşlar otv siz araç aliminda yapilmasi gerekenler hakkinda bana bir arkadaşim yada moderatör admin yardimci olabilirmi lütfen... Yanimda yaşayan bakicisi oldugum yuzde 91 raporlu teyzem var! Teyzem adina nasil otvsiz araç alabilirim?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sağlık raporunu elinize paranızı cebinize koyup bir bayiye gitmeniz yeterli. :)
Sakatlık oranı %90 üzeri olanlar için işlemler çok daha kolay. Bayi sizi yönlendirecektir.

Tekerlekli Sandalye