Özel gereksinimli bireyler için spor eğitimi ve yaşam boyu eğitim liderliği eğitimi

murataki

Üye
Üye
TOSSFED ONAYLI

ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLER İÇİN SPOR EĞİTİMİ VE YAŞAM BOYU EĞİTİM LİDERLİĞİ BAŞLANGIÇ DÜZEYİ SERTİFİKA PROGRAMI

Program 26-27 Ocak 2013 Cumartesi-Pazar günleri gerçekleştirilecektir. Program Bütün Eğitimcilereaçık bir programdır. Programın her oturumuna katılım mecburidir. Katılım Sertifikaları Programın sonunda verileceklerdir.

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONUNUN DESTEĞİYLE DÜZENLENEN SERTİFİKA PROGRAMIMIZA KATILAN HERKESE KATILIM BELGESİ VERİLECEKTİR.

Katılmak ve ayrıntılı bilgi için 0 531 797 24 03 veya 0 505 223 59 17 no’lu telefonları arayabilir ya da sizinle iletişim kurmamız için tekincanmurat@hotmail.com adresine ad-soyad ve telefon numaranızı mail olarak gönderebilirsiniz.

Eğitim Katılım Ücreti:

10 OCAK 2013 tarihine kadar erken indirim avantajı ile Öğrenci 120 TL, Mezunlara 200 TL
10 OCAK 2013 sonrası Öğrencilere 150, Mezunlara 250 TL şeklindedir.
Kontenjanımız sınırlıdır.

.TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONUNUN DESTEĞİYLE DÜZENLENEN SERTİFİKA PROGRAMIMIZA KATILAN HERKESE KATILIM BELGESİ VERİLECEKTİR.

.İSTEYENE İŞ GARANTİLİ İLERİ DÜZEY UYGULAMALI EĞİTİM FIRSATI

.KURUMLARDA STAJ FIRSATI

EĞİTİMCİLER

BİROL AYDIN- Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı
SADETTİN AKÇİ- Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkan Vekili, Sabahat Akşıray Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezi Müdürü
TOLGA NASUH ARAN- Psikolojik Danışman-Evlilik ve Aile Danışmanları Derneği Eş Başkanı
MURAT TEKİNCAN- Özel Eğitim Öğretmeni- Engel Tanımayanlar Gençlik ve Spor Kulübü Eğitim Direktörü
AKIN ÜSTÜN- Beden Eğitimi Öğretmeni-Engel Tanımayanlar Gençlik ve Spor Kulübü Spor Eğitimi Koordinatörü
DR. FUNDA AKKOÇ -Psikolojik Danışman, Koç

1.GÜN DERS İÇERİĞİ (26 Ocak)

1.Tanışma ve Program İçeriğinin Genel Hatlarıyla Sunumu
2. Özel Eğitime Gereksinimi Olan Çocuklar ve Eğitimleri
3. Davranış ve Öğrenme Sorunlarına Yönelik Müdahaleler
4. Erken Çocukluk Dönemi Eğitimi
5. Kaynaştırma Eğitimi

2. GÜN DERS İÇERİĞİ (27 Ocak)

1.Özel Gereksinimli Çocuklarla Spor Eğitimi Programları ve Etkileri
2. Özel Gereksinimli Bireylerin Ailelerinin Eğitim Sürecine Katılımı
3. Yaşam boyu Eğitim Liderliği Eğitim Süreci
4, Yaşam boyu Eğitim Liderliğinde Uygulama Örnekleri

kozmoz

Üye
Üye
bu sertifikayı alanlar ne yapacak? Sonuçta 2 günlük eğitimle verilen bi sertifika

Tekerlekli Sandalye