Özel Merkez Okullardan Örnek Davranış (adıyaman)

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
Adıyaman Özel Merkez Okulları 7/A Sınıfı öğrencileri engelliler günü etkinlikleri çerçevesinde Güneydoğu Ortopedik Engelliler Derneğini (GOED) ziyaret ederek engelli abi ve ablalarını mutlu ettiler.

Müzik Öğretmeni ibrahim Halil Yıldırım ve Halkla ilişkiler sorumlusu Nurşen Gökdemir ile birlikte dernekteki engellileri ziyaret edip çiçek takdim eden minik öğrenciler, GOED Başkanı Abidin Harputluoğlu'na da destek sözü verdiler.

GOED tarafından başlatılan '1 Lira Eriyor Tekerlekli Sandalye Oluyor' adlı kampanya kapsamında desteklerini esirgemeyeceklerini belirten Halkla ilişkiler Sorumlusu Nurşen Gökdemir, gerek maddi gerekse de manevi anlamda engelli vatandaşların yanında olacaklarını belirtti.

Özel merkez Okulları Müzik Öğretmeni ibrahim Halil Yıldırım ise müzikal anlamda engellilerin her türlü isteğini yerine getirebileceğini belirterek, 'Okulumuz adına yapacağımız tüm etkinliklerde engelli vatandaşlarımızı da yanımızda görmek istiyoruz. Biz müzik kolu olarak kendilerinden gelecek olan önerilere de uymaya hazırız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veriyoruz' dedi.

GOED Başkanı Abidin Harputluoğlu ise, şu ana kadar ilk defa bir öğrenci grubunun kendilerini ziyaret ettiğini belirterek bu davranış karşısında çok duygulandıklarını ve bir o kadar da mutlu olduklarının altını çizdi.

Verilecek olan gerek maddi gerekse de manevi desteklerden dolayı çok memnun olduğunu belirten Harputluoğlu, 'Ben şahsım ve arkadaşlarım adına Özel Merkez Okulları öğrenci ve yetkililerini kutluyorum. Bir ilke imza atarak bizleri ziyaret ettiler. Bu ziyaretlerin herkese örnek olmasını diliyorum. Kendileri bizlere karınca kararınca destek sözü verdiler. Çok mutlu olduk' dedi.

Adıyaman

Tekerlekli Sandalye