Özür oranına göre alınan bakım ücreti değişiyor mu?

KskMurat

Üye
Üye
sayın halıl bey ıyı aksamlar dılıyorum sızden bırsey öğrenmek ıstıyorum bu evde bakım maaşı ozurluluk derecesine gore degısıyormu yoksa hepsı aynı maaşımı alıyorlar bızım bağlandı bır mart ıtıbarıyla onanmısdır dendı süreç bundan sonra nasık ısleyecek nısanda maas alırmıyız ve nekadar alırız teşekkür ederım

alakasi

Üye
Üye
bakimda rapora göre değil onaylandı is ödenen bakin parasi herkese ayni sabittir 765 TL ilk alto ay için

septik

Editör
Editör
alakasi arkadaşıma ek olarak %50 ve üzeri ağır engelli ibaresi olan tüm raporlar bakım maaşı için kullanılır buradaki tek sorun olabilecek nokta engelli kişinin yaşadığı adresteki kişilerin tüm gelirlerinin bakım maaşı hariç yine engelli kişinin yaşadığı hanedeki kişi sayısına bölümünde çıkacak rakam 510 tl yi geçmiyor olması gerekir.

KskMurat

Üye
Üye
gecen bı ortamda duydum 1200 tl bakım parası alıyorlarmıs dogrumudur onu öğrenmek ıstedım tesekkurler

septik

Editör
Editör
Doğru değildir. Bakım maaşı alan herkes aynı miktarı almakta.

Gelir durumuna göre hem bakım maaşı hemde 2022 maaşı alınabilir buda ortalama 1200 tl civarı yapabilir.

KskMurat

Üye
Üye
hayırlı aksamlar bı sorum daha olacak gecen shc yı aradım mart 1 ıtıbarıyle maaşınız onaylandı dendı pekı bu ay bızde maas alırmıyız

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok büyük ihtimaille önümüzdeki dönem alırsınız

Tekerlekli Sandalye