Özürlü rapor oranıma %32 verildi ne yapabilirim?

müdlüman

Üye
Üye
bugun hastaneden raporumu aldım yuzde 32 oran verıldı ben bu oranla bısı yapamıyorum benım hedefım en az yuzde 40 olup o oranla devlet ıslerınde ozurlu kadrosunda calsımak ıstıyordum fakat oran bu yuzde 32 neye dayanaraktan verıldı bu oran anlamıs deılım madem bu kadar oran verılıyo benı neden askerden muaf ettıler nıye curuk verdıler ne yapmam lazım bılmıyorum kulktan almıstım curuk raporunu ve hastaneden de gırdım kulaktan sol ve sag ortalama yuzde 55 ve 60 arasındaydı ama genel toplam olarak vucut oranına bakılıyomus ve 32 verdıler anlamıs deılım yardımcı olun lutfen

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Rapora itiraz ederek hakem hastaneye sevk alın ve hakem hastanenin kararında yine %40 alamazsanız hukuki süreç başlatabilirsiniz.

müdlüman

Üye
Üye
%32 raporum ıle özurlu calıstıran bı ıs yerıne gırsem daha dogrusu almazlar ama mısal verıyorum bunun arastırması yapılırmı cezası olurmu

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
%32 raporla özürlü kadrosuyla bi işe yerleşemezsiniz özel şirket bile kabul etmez neticede raporunuzu onlar kuruma intikal ettiriyor özürlü kadrosunda çalışıyor olmanız için %40 şartı var.

müdlüman

Üye
Üye
benım ıtıraz edıp tekrar muayene olmaktan baska carem yok galıba dımı

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet itiraz edip hakem hastaneye sevk edilirsiniz birde hakem hastaneden şansınızı denersiniz başka şu aşamada birşey yok yapılacak.

world56

Üye
Üye
merhaba mehmet yalçın abi hukuki süreç başlatırken bizi yeniden hastaneye sevk edecek mi tekrar yine muayene olup heyete mi gireceğiz yoksa hastaneye sevk etmeden daha önce yanlış verilen verilen özürlü raporu oranı mı yükseltecek?

Tekerlekli Sandalye