Özürlü Sağlık Kurulu Rapor Ücretleri hakkında

by_handsome25

Üye
Üye
durun bakalım devlet daha ne göller atacak engellilere sabredip bekleyelim yazık gerçekten :(

depre

Üye
Üye
Ankara üniversite hastahanesi de "üniversite hastahanesi" olmasını sebep göstererek 300 tl rapor başvuru ücreti istiyor.

Fatih4154

Üye
Üye
Selamin aleyküm ziyadesiyle anlatmak ve fazla da uzatmak istemiyorum benim şuan sol kulağimda tahminim %85 gibi bir kayip var sağ kulağimda ise %60 gibi bir kayip var şuana kadar başvurduğum iş yerlerine beni kulağimdan dolayi işe almadilar ben bu kayiplarla %40 ve üzeri raporunu alabilirmiyim alamazsam zor duruma düşerim.yarin hastaneye gidicem almayi düşünüyorum ilk defa gidicem ücret ödiyecekmiyim akil akildan üstündür sizin bilgilerinize şuan çok ihtiyacim var

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 özlük hakları için rapor istediğinizi belirtirseniz ücret almayacaklardır, ancak ücret isterlerse para alınmaması gerektigini sağlık kurulu kalemine itiraz edin daha olmadı başhekime kadar çıkın ücret ödemeyin

Fatih4154

Üye
Üye
Teşekkür ederim bişe daha sormak istiyorum bugün hastaneye gittim engelli raporu almak için sağlik kurulu bölümüne gittim beni o gün içerisinde muayene etmediler yani raporu alamadim nisanin 19 una gün verdiler ben ekpss sinavina gircrktim ama kayit yapamicam

Tekerlekli Sandalye