özürlü saglık raporu bir branş eksik onun için sevk işlemleri uzun sürermi

kaptan tito

Üye
Üye
slm millet
oğlum epilepsi hastası 2 beyin ameliyatı oldu.mental retadasyon--dirençli epilepsi--sağ früst hiperazisi var--çokuk piskiyatri,fizik tedavi ve çoçuk nörolojisi üçünü bir devlet hastanesinde bulmak zor malesef,nöroloji bol ama çoçuk nöroloji az hadi onu buluyoruz bu sefer çocuk piskiyatri yok neyse:))))) nihayetinde bir hastanede çoçuk piskyatri ve fizik tedaviyi bulduk konuştum iki branşın oranını verecekler çocuk nöroloji için sevk edeceklermiş ordan gelecek oranıda üstüne ilave edeceklermiş.
bu sevk işlemleri nasıl oluyor uzun sürüyormu bilgisi olan yazarsa sevinirim.ona göre başvuracam saygılar sevgiler

M

mavibalina2012

Guest
Arkadaşım gönderecekleri hastanedeki doktorun yoğunluğuna bağlı çok uzayacağını sanmıyorum gönderecekleri hastanenin çocuk nörolojisini ararlar müsait olduğu günde sizin için randevu alırlar...Sizde doktordan tekrar hastaneye göndereceği raporu ivedili bir şekilde göndermesi için ricada bulunursuz...Başka yapılacak bir şey yok çünkü bir doktor bile eksik olduğunda size rapor verirlerse usülsüz rapor olur...Beklemeniz gerekecek, geçmiş olsun dileklerimle...

kaptan tito

Üye
Üye
tşk ederim bilgi için 2-3 ay sürer diye düsünmüstüm.randevu alıyorlarsa sıkıntı yok 1 ayda çözerler sanırım.
prosedürü tam bilmediğimden sistemin nasıl işlediğini bilmiyordum

teşekkür ederim bilgi için

M

mavibalina2012

Guest
Arkadaşım rapordan sonra vergi indiriminden de yararlanacak iseniz işlemleriniz dediğiniz kadar sürer...Randevuyu kendileri almasalar bile bir diğer hastaneden uygun bir muayene için talepte bulunursunuz oğlunuzu hastaneye götürmeden önce saatini kesinleştirirsiniz sağlık durumunu anlatırsanız randevu açısındanda sıkıntı yaşamazsınız doktorada rica edersiniz size süre açısından yardımcı olur...Hani sanki başka bir seçeneğinizde kalmamış sanki varsa tüm birimleri olan başka hastaneden faydalanın diyeceğim ama yapacak seçeneğiniz kalmadığını yazmışsınız...Mecburen bekleyeceksiniz bu süre 3 ay sürse bile...

kaptan tito

Üye
Üye
evet diğer hastanelerde de aynı 3 branş bir hastanede yok sadece üniversite hastanelerinde var oda sorun oluyor zaman acısından

vergi indirimi için değil rapor

özel eğitim ve bakım parası için rapor istiyoruz eski raporu bu ikisinide alıyor.12 yaşında 9 aylıkken epilepsi oldu 2009 ve 2012 beyin ameliyatı oldu epikrizindede refakatci bulundurmak zorunludur yazıyor.

Tekerlekli Sandalye