Özürlü sağlık raporunda işitme kaybı oranlarını neden % 30'a düşürdüler?

world56

Üye
Üye
İşitme kayıp oranları sol kulak 78 db sağ kulak 87 db di. Askerlikten muafım. Bugün rapor açıklandı % 30 verdiler neden % 30 e düşürdüler % 40 ın üzerinde çıkması gerekiyordu. 2 hafta bekledim bu 2 hafta içerisinde almış olduğum rapor bu hastane dışında sağlık bakanlığı yada daha önce almış olduğum devlet hastaneleri mi aradılar araştırdılar daha önce almış olduğum rapordaki işitme kayıplarını mı sorgulayıp öğrendiler araştırdılar bana göre bu 2 hafta içerisinde sağlık bakanlığını arayıp araştırmışlardır yoksa o yüzden mi vermediler?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sen tam sınırda gözüküyordun zaten. ama %30 oran gerçekten çok düşük. rapora itiraz edip hakem hastanesine sevkini isteyebilirsin.

world56

Üye
Üye
Halil abi itiraz edersem yine aynı sonucu verecekler çünkü daha önce almış olduğum raporları öğreniyorlar araştırıyorlar soruda yazmıştım daha oradan daha iyi anlarsınız.

world56

Üye
Üye
Halil abi özürlü sağlık raporumu manisadan almıştım rapora itiraz hakkı dilekçeyi manisanın il sağlık müdürlüğüne değil de istanbul il sağlık müdürlüğüne itiraz hakkı dilekçesi versem olur mu. Ama ben istanbulda oturuyorum.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Hayır yapamazsınız manisa il sağlık müdürlüğüne itiraz edersiniz orası sizi hakem hastaneye sevk eder manisanın raporu için istanbula itiraz edemezsiniz.

world56

Üye
Üye
Peki mehmet yalçın abi manisa il sağlık müdürlüğüne dilekçeye "özürlü sağlık raporunu istanbul il sağlık müdürlüğüne itiraz etmek istiyorum" yazsam olur mu. aslında alttaki mesajı bir siteden aldım mesajı oku istersen
"erhan sen manısadan almıs oldugun raporunu ıstanbul ılsaglık mudurlugunden alablırmıyım dıyosun evet alabılırsın manısa ıl saglık mudurlugune ben ıstanbul ıl saglık mudurlunden almak ıstıyorum dıye dılekce yazıcaksın onlarda ıstanbul ıl saglık mudurlugune yazı gonderecekler ıslemlerını orada yapablırsın detaylarını ıstanbul ıl saglık mudurlugune gıdıp bılgı al sana yanıltmıs olmuyayım kardesım herzaman kanun nızam degısıyor memlekette"

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mantıksal olarak manisadan alınan raporun itirazını istanbula yapmak bana mantık dışı geldi sormanızı öneririm il sağlık müdürlüğüne.

world56

Üye
Üye
teşekkür ederim sağolun.

Tekerlekli Sandalye