Özürlü sağlık raporunun güncellenmesi

canbaba

Üye
Üye
Mutlu ve sağlıklı günler dileğiyle sorumu açmak istiyorum; ben 4. evre metastatik prostat kanseriyim ve by-pass ameliyatlı olarak %89 özürlü raporluyum. Bu hafta çekilen EMG bulgusu ise "duysal ve motor lifleri birlikte etkileyen, aksonal tipte polinöropati sendromu" oldu. Bu arada KOAH muzdaribiyim.. Tüm bunların ışığında, yeni bir rapor almam halinde özür oranımdaki değişim "ağır özürlü" ve yukarı doğru olur mu? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

İsen Buga

Üye
Üye
Tum özür oranlarınızı Balthazar formülü ile toplayabilirsiniz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Siz neden raporunuza "ağır özürlüdür" ibareseni ekletmek istiyorsunuz?

turanerol

Üye
Üye
hayırlı aksamlar halilbey 2022 maşları yılda kacay sikortali olursa 2022 masi iptalolur

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
hayırlı aksamlar halilbey 2022 maşları yılda kacay sikortali olursa 2022 masi iptalolur

Alakasız başlıklara alakasız sorular sorarak o konuyu dağıtmayınız lütfen. Merak ettiğiniz soru varsa o konuyla ilgili kategoride yeni konu açarak sorunuzu dile getiriniz. Bu şekilde forum anlaşılmaz olur.

canbaba

Üye
Üye
evde bakım maaşına müracaat edebilmek için..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mevcut rapora ağır özürlü ibaresi eklettirmek yerine yeni rapor almanızı öneririm, ayrıca ağır özürlü ibaresi eklenmesi için kişinin kişisel temizliklerinde bir başkasından yardım alıyor olması gerekmektedir. Bakım maaşından en önemli şartlardan birisi bu yeni rapor için başvuru yapmanızı öneririm daha kolay olacaktır.

canbaba

Üye
Üye
Benim öngörümde yeni bir rapor almak yönünde, zira aktif yaşamım çok kısıtlandı...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Anlıyorum başvurun yeni rapor alın ağır özürlü ibaresi verilirse durumunuzu shçek değerlendirip bakıma muhtaçtır derse maaşı alırsınız.

raaamis

Üye
Üye
benim bi sorum olacaktı.cevap verebilirseniz çok sevinirim.sağlık raporumun günü geldiğinde yenisini alıcam.bana nörolojiden%70 %başka bir hastalıkla ilgilide %40 verirlerse rapor oranım ne olur.

canbaba

Üye
Üye
baltazar formülü ile hesaplamanız gerekir...

Tekerlekli Sandalye