Özürlü Ziraat, Gıda, Su Ürünleri ve Balıkçılık Teknoloji Mezunları Buraya

poseydoon

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ben geçende bimer ve tarım bakanlığı ile yaptığım yazışmalar sonucu Ziraat, Gıda, Su Ürünleri ve Balıkçılık Teknoloji bölümlerinden toplam 140 kişilik bir kontenjanın bize verildiğini öğrendim.ayrıca tercih yapılırken bölüm ayırt edilmeden en yüksek puandan başlayarak yerleştirmenin yapılacağı dile getirildi.bundan dolayı kılavuz açıklanmadan kendi aramızda bir sayı netleştirebilirsek boşta kalan arkadaşın olmaması için bir adım atmış olabiliriz.kendimden başlıyorum.lütfen sizde destek verin.

Gıda mühendisi puanım 78,97

YassaX

Üye
Üye
poseydoon ; Herkes Aylardır Telefon ediyor ama kontenjan detayı öğrenemiyor.. 140 Kişilik dediğin kontenjanı Hangi Kurumdan Öğrendiğini ve Detayi biraz daha acar misin rica etsem ...

Saygılar ...

poseydoon

Üye
Üye
ozkancey ; hocam ben bimere yazmış orası tarımpersonelle yazıştı gelen mail aynen şöyle

--------------------------------------------------------------------------------
From: tarimpersonel@tarim.gov.tr
To: XXXX@hotmail.com
Subject: XXXX
Date: Tue, 19 Jun 2012 11:43:29 +0000

Bakanlığımızca ÖMSS sınavı ile ziraat, gıda, su ürünleri ve balıkçılık teknolojisi bölümlerinden 140 adet, peyzaj bölümünden ise 2 adet olmak üzere toplam 142 adet mühendis alınması planlanmaktadır.

mail adresimin gözükmesini istemediğim için sildim ama isterseniz maili size gönderebilirim...
Gıda Tarım ve hayvancılık bakanlığı. burdan da aynı sayıyı teyit ettim

YassaX

Üye
Üye
poseydoon ; Anladim .. Teşekkür Ederim bizi Aydınlattığınız için ... Bir çok kuruma yazmamiza rağmen ; genel olarak bilgi verildi ... Hakkımızda Hayırlısı

poseydoon

Üye
Üye
ozkancey

rica ederim hocam.sitede sizin bildiğiniz Ziraat, Gıda, Su Ürünleri ve Balıkçılık Teknoloji bölümünden başka arkadaşlar var mı? başka sitelerde de bakıyorum sayıyı netleştirme adına

YassaX

Üye
Üye
poseydoon; Mutlaka vardır ama ; Devamlı surette Online Durumu olmayabilir..

poseydoon

Üye
Üye
ziraat, gıda, su ürünleri mühendisi mezunu arkadaşlar neredesiniz ses verin

YassaX

Üye
Üye
poseydoon; Başka sitelerde de görüyorum sizi.. Bu konuda Şunu Yapabilirsiniz .. ÖMSS Facebook Sayflari var ; oralarda da ararsaniz bulunabilir ..

poseydoon

Üye
Üye
poseydoon; Başka sitelerde de görüyorum sizi.. Bu konuda Şunu Yapabilirsiniz .. ÖMSS Facebook Sayflari var ; oralarda da ararsaniz bulunabilir ..

hocam oralara da baktım.şuan 57 kişilik bir liste var.mümkün mertebe herkese ulaşmaya çalışıyoruz.öneriniz için teşekkür ederim.

mahoni_48

Üye
Üye
ben su urunlerı muhendısıyım ben de aradım gıda tarım ve hayvancılık bakanlıgını bana 200 muhendıs dedıler ama hangısı dogru yanlıs tercıh kılavuzunda gorecegız hakkımızda hayırlısı olsun ınsallah

YassaX

Üye
Üye
mahoni_48; Haklısın , Bütün Detaylar ÖMSS - 2012 Tercih Kılavuzunda Belli olacaktır ... Hakkımızda Hayırlısı İNŞALLAH ...

poseydoon

Üye
Üye
arkadaşlar neden kimse ses vermiyor süre epey kısaldı

YassaX

Üye
Üye
11 Temmuz 2012 Tarihine Kitlendi Herkes Anlaşılan ... HAYIRLI CUMALAR ...

Tekerlekli Sandalye