özürlülere verileçek sağlık kurulu raporu hakkında yönetmelik

hizmetkar

Üye
Üye
halil bey iyi günler. Bilindiği gibi yeni düzenleme üzerinde sağlık bakanlığı çalışma yapıyor sizçe değişiklik nezaman cıkaçak birde sayın bakan dediki 2010 yılı özürlüler yılı olaçak yılın yarısı geçti ortada koça bir hiç kimi kime şikayet edeçeğiz bilemiyorum anayasa değişiklik paketinde engellilere ilgili biribare var sorunlar düzeleçekmi yoksa dağ faremi doğuraçak bilgilendirirmisiniz saygılarımla selametle

Moderatörün son düzenlenenleri:

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba, sözüne ettiğiniz düzenleme özürlülere verilecek sağlık kurulu raporları hakkında ki düzenleme ise halen bir gelişme olmadı. Gelişmeler oldukca forumda paylaşılacaktır. Ve siz siyasilerin söylediği her sözü dikkate almayın. emin olun söylediklerinin %1 ini bile yapsaydılar bu ülke güllük gülistanlık olurdu. :)

hizmetkar

Üye
Üye
merhabalar haklısınız size katılıyorum bendenizde araştırıyorum resmen kaplumba hızı ile ilerliyorlar.Sabırla beklemekten başka çar gözükmüyor sanırım ama beklerkende birşeyler yapmak istiyor insan tavsiyeniz ne olur nerelere mail atalım nerelere telefonla süreçi hızlandıralım bilmem faydası olurmu

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Aslında bu konuile ilgili gerekli Çalışmalar yapıldı. Sağlık kurulu raporlarıyla ilgili olarak yapılan haksızlıklar ve engellilerin istekleri en üst düzeyde ki yetkililere iletildi. Zaten yapılması gereken şeyler belli sonuçta bu iş 3 bilinmeyenli denklem değil. Başka ülkelerde bu türden işlerde ki düzenlemeler de belli. Özürlüler idaresi başkan yardımcısı Reyhan Gazel Hanım'a da engellilerin istekleri bire bir iletilmiş durumda. Bundan sonra geriye kalan tek şey "siyasi kararlılık" bekleyip görelim.

Sabahattin 1975

Üye
Üye
Antalya sağlık bakanlığı eğitim araştırma hastahane sine ssk ya gitmeden aldigim sürekli 100/42 raporum emeklilik işlemlerinde geçerli olurmu.Yoksa tekrar yenilememi gerekli.Yardımcı olursanız sevinirim Saygılar.

Tekerlekli Sandalye