özürlülük oranın tespiti için sağlık kurulu raporu

sadık19

Üye
Üye
Arkadaşlar öncelikle bana daha sonrada dier arkadaşlara faydası olması için özürlülük oranın tespiti için sağlık raporu alan arkadaşlar nasıl aldıklarını hangi hastaneden aldıklarını hangi hakları eklettiklerini ne kadar zaman aldığını nasıl uğraştıklarını ne gibi zorluklar çıktığını daha kolay nasıl alabileceklerini fikirlerini düşüncelerini yorumlarını burada paylaşmalarını rica ediyorum.Site içerisinde bir yer varsa orayı önerebilirler.Ben öncelikle ötv indiriminden faydalanarak araç almak istiyorum dahasıda hakkı olan bütün vergi indirimlerinden konut vergisi gibi maaş gibi hepsinin birlikte olduğu bir rapor almak için uğraşıyorum.İstanbulda yaşıyorum hastaneler hakında yorumlarınız çok önemli.Sizlerin buraya yazacagı yazılar bütün engellilere faydası olması açısından bunu istiyorum.Şimdiden herkese teşekkürler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ben biri Erzurum diğeri Bayburt olmak üzere iki defa rapor aldım. İlk önce tek tek tüm branş dr larını dolaşıyor ve daha sonra (hastaneden hastaneye değişmek üzere) 1-2 hafta sonra heyete giriyorsunuz. Heyetteki dr lar bana bakmalarıyla "dışarı çıkabilirsin" demeleri bir oldu. Ve heyet sonrasıda rapor sonucunu hemen aldım. Benim rapor alma amacım manuel sandalye almak içindi. O yüzden fazlada hatta hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Tekerlekli Sandalye