oglumun sürekli engelli raporu olup tekrardan hastaneden rapor istiyor sydv

mert

Üye
Üye
öncelikle slmlar saygılar çocugumu engelli raporu sürekli olup engelli maaşını bilinmeyen sebebten dolayı maaşını kestiler sydv giitigimizde neden kesildigini sebeb nedir sordugumuzda günlük işlerde çalıştıgı için bir iş yerinde iş veren sigortalı yapılmış çocugumun haberi yokken gerekçe bu dediler sigortasını iptal edip 3 ay bir süre bekledik ve tekrarda süresiz rapor ile tekrardan engelli maaşına müracat ettik eve gelecegiz inceleme yapacagız felan dediler geldik dediler bu seferde eletrik faturası felan istediler rahmetli babannesinin eletrik onun üzerinde olup enerji sa dan elektrigi üzeine aldı yine verdik yine olmadı incelemeye geldik diyorlar evde bulamadık deyip işin içinden çokoyorlar tabi ben bagırdım çagırdım ya onlara gıcıklıgına yapıyorlar neyse bu böyle olmayacak dedim çocugumu kendi adresime ikamet ettirdim tekrar başvuru yapıp eve geldiler geçen hafta cuma bugün gittik sonucu ögrenmek için tekrarda hastaneden rapor istiyorlar bu nedir ya bu çocugun engelli raporu süresiz ömür boyu neden böyle gerekçe duyulduki tekrardan rapor istiyorlar süresiz raporu

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
SYD nin işgüzarlığı. Başka açıklaması yok malasef. Maksat vatandaşa eziyet çektirmek.

mert

Üye
Üye
SYD nin işgüzarlığı. Başka açıklaması yok malasef. Maksat vatandaşa eziyet çektirmek.
aynen halil bey kardeşim birde insanlara öyle hor kaba davranıyorlarki sanki bunlara koltuk vermişler paşada agada biziz diyorlar cimere yazsam ne olacakki cimer valilge valilikte sydv anlayacanız it iti ısırmaz birde şunu sahit oldum halil bey kar yagışı nedeniyle açılışta valilik te saat 1 .20 de polisler içerealdı bizi soguktavatandaş beklemesin on dakika vardı sydv tam saat bir bucuk oldu içerden bir bayan çıktı oranın memuru kadın resmen uyuyormuş içerde uykudan kaklmış yani öglen vakti içerde uyuyorlar vatandaş onların için kimki valiye çıksam valibey yardımçısına çıksa dediyim gibi it iti ısırmaz

Tekerlekli Sandalye