Okmeydanı EAH Sağlık kurulu hakkında bilgiye ihtiyacım var

X_OZCAN

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Okmeydanı EAH sağlık kuruluna MRHS üzerinden randevu aldım. Sizlerden ricam hastanede ki süreç nasıldır bana yazabilirmisiniz.

Merak ettiğim konular randevum öğlen ama saat sabah erken mi gitmeliyim, kontrole gidilecek doktorlar için randevu almak gerekecek mi ? yoksan direk doktorların yanına gidebilecek miyiz, gittiğim gün işlemler yetişmez ise ertesi günler içinde yetişmeyen doktorlara gidebiliyor muyuz? Giderken evrak vb bir şeyler yanımızda götürmeli miyiz ? Yoksa tahliller hastanede yeniden mi yapılıyor. Birde rapor çıkartma ücretleri hakkında bilginiz var mıdır

Şimdiden çok teşekkür ederim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Randevu saatinde gitmeniz yeterli ki zaten ben cevabı yazarken siz gittiniz bile :) diğer branş dr larınada tek tek görüneceksiniz yetişmezse ertesi gün devam edersiniz. rapordan ücret alınmıyor sizde herhangi bir ücret ödemeyin. tecrübelerinizi aktarırsınız artık.

X_OZCAN

Üye
Üye
Randevu saatinde gitmeniz yeterli ki zaten ben cevabı yazarken siz gittiniz bile :) diğer branş dr larınada tek tek görüneceksiniz yetişmezse ertesi gün devam edersiniz. rapordan ücret alınmıyor sizde herhangi bir ücret ödemeyin. tecrübelerinizi aktarırsınız artık.
Halil bey teşekkür ederim.
Henüz girmedim kısmetse yarın [emoji16]

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekerlekli Sandalye