ÖMSS de çıkan sorunun cevabı nedir?

ataturk milliyetciligi asagıda verılenlerın hangisine karsı deıldir
a-ulusculuk
b-ümmetcilik
c-kacimler

arkadaslar ömss lise sorusu aynen böyle tartısmalı bi soru kerkez ummetcilik yada kavimcilik diyor oysaki atatürk milliyetcılıgı uluscıluga kesinlikle karsı deıldır sizde bu konu hakkında bılgınız varsa soruya göre bi cevaplayalım

Eğri Bey soru kökünü iyi hatırladığınıza emin misiniz? Hangisine karşıdır diyordu ve ben ümmet ve kavimi işaretlemiştim. Siz de daha önceki yazınızda ümmeti işaretlediğinizi yani soru kökünü aynı şekilde okuduğumuzu yazdıklarınızda göstermiştiniz. Neden şimdi soru kökünü değiştirdiniz? şimdi mi yanlış hatırladığınızı var sayıyorsunuz yoksa önceden mi?

Mesut arkadaşın dediği gibi Milliyetçilik hangisine KARŞIDIR? soru bu şekilde, hangisini benimser değil. Yani doğru cevap ümmetçilik ve kavimcilik olacak.

Ben ön lisanstan giriyorum
Ümmetçilik ve kavimcilik işaretleyen kaptı doğruyu
Ben bu soruyu yediiklim test yayınlarında çözdüm aynısı ...

Sizde de var mı bilmiyorum ama ben süre ilerledikçe yaptığım her sorudan şüphe duymaya başladım.

Ön lisanstan giriyorum ama o soru bizde yoktu yanlış anlamayın Sadece o soruyu çözdüm yediiklimde onu dedim

Mevce hanım Ön lisanstan mı girdiniz Avrupa merkez bankası başkanı mario dragi diyolar çoğu kişi siz naptınız

arkadaşlar ön lisans sorularını hatırlayanlar yazsın lütfen ben hiç birini hatırlayamıyorum düşünmekten sterse girdim:/

Soruları ve cevapları artık yayınlamasınlar.Çünkü ben şahsen unuttum.Hele türkçe sorularını görsem bile hatırlayacağımı sanmıyorum.Ben işitme engelli önlisanstan girdim.Sorular zor ve ters geldi.Pek sonuçtan umutlu değilim.Umarım hak eden kazanır.

Millet soruları unutsun diye yayınlamıyorlardır kesin :D Yoksa KPSS-YGS sınavları bile 2-3 gün içerisinde yayınlanıyordu.

Geri