ÖMSS Kura çekilişi İllere göremi yoksa bilgisayar ortamında mı yapılacak?

ÖMSS/KURA çekilişi illere göremi yapılacak bir bilgisi olan varmı acaba ? kılavuzda ankarada noter huzurunda bilgisayar ortamında olacağı yazıyordu sanırsam..

sevecen53 ; benimde tahmin ettiğim şu şekilde . Tercih Edilen Kontenjanlar icin Kura Çekilişi Olacak Diye dusunuyorum ... 1 Kontenjanı kac kisi tercih etti diyelim onlari . Ancak ; 15 ayrı yerde ismi olacak kisinin o sistemi nasil ayarlarlar ; o teknik altyapıyı bilemiyorum tabiki de

kafam karıştı yine :) illere göre olsa tercih yapmamızı neden istemesinler ? tercih edilen kontenjanlara göre çekiliş yapsalar kendi bulunduğum il e çıkma şansım çok düşük ki en fazla 5 tane ayrı şehir tercih yaptım.keşke 15 tercihimide ayrı iller de yapsaydım diye düşünmeye başladım şimdi :) gelçi bulunduğum il dışından da bir ile düşsem bile hastalığım yüzünden tek başıma nasıl yaşıycam onuda düşünüyorum.hakkımızda hayırlısı,allah herkesin yardımcısı olsun inşallah...

sevecen53 ; Amin İNŞALLAH ... Kafanız Karışmasın . Yakında Onunda Detayları ortaya çıkar . Hakkınızda Hayırlısı Olsun .

Geri