Ömss Sınav Yerleri Açıklandı

Arkadaşlar Dün ÖMSS sınav yerleri açıklandı ancak bugün sınav yerleri belirlenmemiştir diyor?
Sizdede Aynı Sorun Var mı ?

ewt bugun acıklanmasını bekleme ösym sıtesı ygs acıklandıgından kıtlı en garatısı pazartesı gunu gıt cıktını al zaten

murat1071 ; Hic kimse Görüntüleme yapamıyor.. Sebebi de şu sanırım: Tüm Adaylarda Sanırım Sınav Süresi : 60 dakika olarak yazıyormuş.Ancak İşitme Engelliler olsun, Zihinsel engellilerde ve okuyucu - işaretleyici isteyenlerde sureler farklı farklı.. Bu ve benzer hataları duzeltmek icin goruntulemeyi kapattılar, duzeltmeye calisiyorlar... Benim tahminim bugun aksam ustune doğru goruntulemenin yapılacağı yonunde..Ara ara bakmakta fayda var..Cıktı alanlarda, sınav yerini gorenlerde bakmalarında fayda var, ola ki bir degiisklik olursa diye ..Herkese Hayırlı Cumalar ..

arkdaşlar benim bir sorun var osym deki şifrem ve kullanıcı adım küçük bir kağıtta yazılıydı arıyorum bulamıyorum ve hatırlamıyorumda ordaki yetkili vermişti evde çekmeceye koymuştum yok napabilirim tekrar üye olsam sorun olurmu??ne yapmak gerekir

Bir yere üye olmanıza gerek yok ösymeden yeni şifre alacaksınız.Kullanıcı adınız zaten tc numaranızdır.

e.mail adresimi giriyorum altınada tc numaramı yeni şifre almak için diyor veritabanımızda böyle bir e.mail yoktur

Şifreyi kendiniz alamazsınız.tc numaranızı önce yazın şifrede size verilen kağıtta en altta yazar onu yazın.email adresiyle yapıldığını sanmıyorum.Ösym bürosuna gideceksiniz

Kendi sayfamda email adresim kayıtlı da sizin emailden kastınızı anlamadım şifre email ile alınmaz dıye biliyorum.şifre olmadan da sayfaya giremezsınız.en yakın ösyme bürosundan şifre alın yeniden.bir kaç kez bende unuttum gidip yeni şifre aldım.

SINAVA GİRECEĞİ
Merkez : KONYA/MERKEZ
Bina : OVA UN İ.Ö.O.
ŞEKER TEKKE CAD. OVA UN FABRİKASI ARKASI
SELÇUKLU
Salon : 1.KAT 02 NOLU SALON sınav süreside 80 dk :D

Geri