ÖMSS Sınavı ve Kura Yerleştirmeleri Belli Oldu

Halil Yılmaz

Yönetici
Yönetici
Merhaba arkadaşlar,

Bügün (9 Ağustos 2012) tarihi itibariyleÖMSS sınav (özürlü memur seçme sınavı) ve kura yerleştirme çekimi, Ankara Ticaret Odası Salonunda Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın katılımıyla yapıldı. TRT HABER'de canlı yayında konuşma yapan Erdoğan özürlü istihtadımın bundan sonrada devam edeceğini, kamudaki boş kadroların doldurulana kadar alımların devam edeceğini açıkladı. Başbakan, ÖMSS Sınavına giren her iki lisans mezunundan biri, her 5 önlisans mezunundan birinin istidam edileceğini, lise mezunlarından ise her 16 kişiden birinin istihdam edileceğini sözlerine ekledi.

ÖMSS sınavı sonucu ve kura atamasında yerleştirmeye hak kazanan arkadaşlarımızı tebrik ederiz.

ÖMSS SINAV SONUÇLARI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

ÖMSS KURA SONUÇLARI İÇİN BIRAYA TIKLAYINIZ

Not: Yerleştirme sonuçlarını ilgili sayfadan TC kimlik numaranız ve şifrenizle öğrenebilirsiniz.

Bu Verdiğiniz Link Sınavla Alakalı Ben Sınava Girmedimki Direk Kuraya Katıldım Nasıl Olacak Bu ? Verdiğiniz Linke Girdiğimdede Böyle Bir Kayıt Yoktur Diyor

Sayfada Bu Yazıyor

2012-ÖMSS Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçları

Ben Sınava Girmedimki Kuraya Tabiyim Direk ?

Atanamadım :( 74 puanla atama beklemek saçma zaten en az bi 2-3 sene atanamayız herhalde Rabbim hayırlısını versin Atananları da tebrik ederim rabbim utandırmasın

Dostlar Birisi Bilgi Verecekmi Acaba Atanamayan Arkadaşlar İçin Üzgünüm Herkesin Hakkında Hayırlısı Olsun Fakat Benim Anlamadığım Ben Sınava Girmedim Direk Kuraya Tabi Tutuldum Ben Sonucumu Nerden Öğrenecem Verilen Link Sınava Girenler İçin Lütfen Bir Arkadaş Yardımcı Olsun Bilgi Versin

düz lise mezunu sadece birlgisayar sertifikam var hayırlısı bakalım rabbim hayırlısını versin hakkımızda

Geri