ÖMSS sınavına nerde girilecek ?

ÖMSS sınavına çok az kaldı, kendi ilimizde gireceğimi biliyorum ama nerde gireceğimi bilmiyorum bununla ilgili hiçbir bilgi gelmedi bize buna nerden bakacaz acaba ?

Benım bildiğim sınava 10 gün kala ÖSYM'nin sitesinde sınava gireceğimiz yer yazılacak. Ben de bu günlerde bu haberi bekliyorum.

Merhaba, (Görme engelliğim) okuyucu, işaretleğici istedim; sınava giriş bilgilerinde (60) dakika görünüyor. sizde de böyle mi?

sınav yerleri ile ilgili alakasız yerlere göndermişler resmen...
sürelere dikkat edilmemiş bu nasıl ciddiyet böyle anlamadım..

Ben de işitme engelliyim ve ek süre yazılmıyor. Ek süresi yazılan kimse var mı arkadaşlar?

nerede ben bulamadımmmmmm

‎2012 - ÖMSS SINAVA GiRİŞ BELGESİ YAYIMLANMIŞTIR...

http://www.osym.gov.tr/​ana-sayfa/1-0/20120419.html
/ Aday işlemleri Sistemi / Aday işlemleri Sistemine ulaşmak için lütfen tıklayınız / Tc ve Şifrenizi yazıp “Bağlan”a tıklayacaksınız. / Çıkan seçenekte “2012-ÖMSS”yi seçeceksiniz ve “tamam”ı tıklayacaksınız

Son olarak sol altta “Sınava Giriş Bilgilerim”i tıklayacak ve bilgilerinize ulaşacaksınız. Başarılar dilerim herekese... Yukardaki link arızalı çıkarsa ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi buna tıkla

Rica ederim Talihsiz, Sınav Tarihi kısmında benımki 29 Nisan 2012 yazıyor. gün yazılmıyor ayrıca sende tarih de yanlış verilmiş. Emin misin buna?

pardon :):) 29 nisan yaa...Aklım 28 şubatta kalmış ondan :):): haberlerde hergün gördüğüm için..bilnç altıma yerleşmişş :)

29 Nisan, Pazar gününe denk geliyor, yazması gerekmıyor. Sorun yok o zaman Talihsiz, ÖSYM yanlış yazmasın da :)

alakası çok ortapedik engelli kişiler için bir sıkıntı arabası da yoksa büyük bir sıkıntı arkadaşım.

Geri