Ömss sınavında atanırsanız nasıl tepki verirdiniz :D

Evet arkadaşlar malumunuz büyük güne doğru yaklaşıyoruz perşembe günü atandığınızı görünce tepkiniz ne olurdu? :p

bende nasip olursa ilk aylığımla mevlüt okutup hayır dağıtacağım.atandığımı görünce heyecandan bayılırım diye korkuyorum.:cool:

inşallah herkesin ğönlüne göre olur. ben atanırsam bunu öğrendiğim o an sessizce abdest alıp 2 rekat şükür namazı kılmak istiyorum :)

Benim tahminim:

''Herhangi bir kadroya yerleştirilemediniz.'' şeklinde :D

Eğer bir mucize olursa Elhamdülillah Allah'ıma şükürler olsun der mutluluk duyarım :)

Benim tahminim:

''Herhangi bir kadroya yerleştirilemediniz.'' şeklinde :D

Eğer bir mucize olursa Elhamdülillah Allah'ıma şükürler olsun der mutluluk duyarım :)
...
frankenstein bu kadar ümitsiz olma kimsenin ğarantisi yok ama yinede iyi düşün :) zaten ilkinde olmazsa ikincisinde üçüncüsünde vssss olacaktır inşallah...

ben işte kimseye söylemeden önce hazırlıklarımı yapmak atandığım kurumuaramak olur akşamında ailemle kutlamak sabahda dedelerimin annenemin babannemin mezarına gitmek olur. sonrada istifa etmek. ilk maaşımla kurban keserim

atanacağım yere göre farklı olur, eğer ilk tercihime yerleşirsem bir sigara yakacam, şayet ikinci tercihime yerleşirsem iki sigara yakacam ve bu böyle gidecek.

Küçük bir eleştiri yapmak isterim ... O içilen şeyi pek anmasak ; insanların aklına getirip, özendirmesek . Hatta Tv lerde bile filmlerde cam yapip sakliyorlar :)

2.ve3. Atama olacagi ne malum eminmisiniz sizce olurmu lise 80puanla atanamayacagimi dusunuyorum yorumlarinizi alabilirmiyim

eğer matıklı bir tercih yaparsan atanma şansın var. şimdi 2 yılda bence lise mezunu 10000 ila 12000 kişi alacağını varsayıyorum tahminen buna göre sıralamanı düşün ona göre hesabını kitabını yap.

Geri