ÖMSS Tercihleri Yapıldıkdan Sonra Değiştirme Şansı Varmıdır

mrb arkdaşlar ben 3 gün önce tercihlerimi ösym ye gönderdimde tercihlerimi değişmek yenilemek istiyorum olurmuki?yeni tercih silip ekliycem

malesef olmuyor kardeşim yapıp gönderdiysen geri dönüşü yok
ne yapmayı düşünüyordunki madem yollamışsın allah yardımcın olsun

şimdi listeni gördüğün yer varya ösym sitesinde. onun ekranda olduğu an solda tercih değiştir var
oluyo yanii

bende gördümde orayı acaba sorun olurmu diye danışımm dedim.üç gün önce göndermiştim sıralamyı değişcem artı iki tane silip yeni ekliycem

bende gördümde orayı acaba sorun olurmu diye danışımm dedim.üç gün önce göndermiştim sıralamyı değişcem artı iki tane silip yeni ekliycem
fcbülent kardeşim 11 mart 2013 saat 24.00' e kadar tercihlerini değiştirebilirsin.hiç bir sorun olmaz canını sıkma.oktay0677 isimli arkadaşın dediği yerden tercih değiştir butonuna tıkla,ister tercihini komple değiştir,ister sıralamasını değiştir.ben de her iki tercihimde 3-4 defa değiştirdim.ilkinde de hiç bir sorun çıkmadı.tercihlerinde başarılar,ALLAH gönlüne göre bir yer nasib eder inşallah

arkadaşlar yeni yayımlanan tercih klavuzundan sonra tercihleri güncellemek gerkiyormu ?tercihlerimi daha önce göndermiştim

Geri