Oranı düşürülen rapor

canako

Üye
Üye
2004 yılında almış olduğum raporumu maliyeye vergi indirimi için göndermiştim raporunuz yüzde 38 dir diye yazı gönderdiler.rapor artık geçersiz mi oluyor yoksa iş başvurularında veya ömss de kullanabilirmiyim.raporun aslı bende duruyor yüzde 40 olarak

canako

Üye
Üye
raporun aslı duruyor zaten yüzde 40 olarak.

canako

Üye
Üye
işkur kayıtlarında da özürlü olarak gözüküyorum .

İsen Buga

Üye
Üye
Bu hali ile elinizdeki rapor geçerli ancak bir ihtimal ÖMSS de bir yer kazanıp yerleşmeye başlatıktan sonra özlük evraklarının fotokopileri ve verdiğin rapor fotokopileri üst yazışma ile Maliyeye gideceği için bir anlamda eski dosyaya girerlerse çatışma yaşanacaktır. Tabii ki bir ihtimal dedim. Yeniden rapor çıkartıp 2014 de sınavına hazırlanın derim. Sayı ve tarih değişeceğinden Maliye eski raporu es geçecektir.

Bunlar benim kişisel tahminim, siz ne düşünürseniz haklısınız.

canako

Üye
Üye
şu an ömss ile yerleştim evrakları teslim ettim bakalım ne olacak inşallah bir sorun çıkmaz

İsen Buga

Üye
Üye
İnşallah sorun çıkarmazlar. Çıkarırsa rapor alır gönderirsin neticede hastane aynı oran verir.

canako

Üye
Üye
başvuru tarihi bittikten sonra mı isterler yeni rapor

İsen Buga

Üye
Üye
Bu elinizdeki rapor başvuruda sorun çıkarmaz, elinizdeki rapor verin, işlem yapan memur Maliye Memuru değil ki başvurunuzu kabul etmesin.

İlerleyen günlerde yazı gelebilir de gelmeyebilir de. Gelirse sende muayene olursun bu da senin işini etkilemez,

derderbo

Üye
Üye
hic birsey yapmana gerek yok yeni atandigin kuruma maliye konusunda bahsetme belli bir sureligine

Tekerlekli Sandalye