ösym hacklenmiş tercih yapmayanlar ne yapacak

Arkadaşlar tercih yapacaktım fakat hacklenmiş sayılı gün kaldı tercihlerin bitmesine ne yapacağız ???

Ösym yöneticiliklerine gidip rahatlıkla yapabilirler.Ben bugun ösym merkez binasına gittim haclenmişsiniz dedim tercih alanacak mı dıye sordum.Görevli öyle bir şey yok sistem açık dedi.Bende tercihlerimi yaptım.

panik yapmayın önemli bir durum olduğunda süre uzatılır, sistemler açık şu an kontrol ettim tercih yapabilirsiniz...

eğer ayımn 20sini kadar sistem açılmasaydı belki bir ihtimal uzatılabilirdi. ama sistem açık olduğundan 1-2 hatta bir iki gün kapalı olmasından dolayı uzatma olmaz.

Evet ÖSYM sitesi dünyaca ünlü hacker grubu ananymous tarafından DDOS saldırısıyla sabah saatlerinde hacklenmiş. Neyseki kısa süre içerisinde saldırıyı bertaraf etmişler. Bu türden saldırılar son zamanlarda "özellikle devlet kurumlarına" karşı sık sık yapılıyor. Fakat merak etmeyin bizimkilerinde elleri armut toplamıyor. Fazla uzun sürmeyen bir sürede olayı hallediyorlar..

Sadece Sabah Saatlerinde Olan bir Durum ... Öğleden itibaren ÖSYM Resmi İNternet Sitesinde Herhangi bir sorun yok ... Tercihlerinizi Rahatlıkla Yapabilirsiniz ... Herkese Şimdiden Hayırlı & Uğurlu Olsun ...

Saygılar ....

Geri