Otomatik vites kullanır raporuna itiraz?

mes-ud

Üye
Üye
selam en mesut.bana verilen raporda otomatik vites diyor ama ben istemiyorum.buna itiraz hakkım vamrı varsa süresi ne kadar.
ayrıca bana verilen kodlar da şunlar:20,03/25,08/ve 78

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba, rapora itiraz hakkınız var elbette. Süreyi şimdi net hatırlayamadım ama bir kaçayla sınırlı diye biliyorum. Bu arada otomatik vitesli araç kullanır raporuna ne amaçla itiraz edeceksiniz. Siz ÖTV indirimli araç almak mı istiyorsunuz?

mes-ud

Üye
Üye
Merhaba, rapora itiraz hakkınız var elbette. Süreyi şimdi net hatırlayamadım ama bir kaçayla sınırlı diye biliyorum. Bu arada otomatik vitesli araç kullanır raporuna ne amaçla itiraz edeceksiniz. Siz ÖTV indirimli araç almak mı istiyorsunuz?

otomatik vitese itirazım fiyatının yüksek oluşu ve açıkcası manuel kullanmayı sevmem başka neden yok.birde nereye itiraz edeceğizteşekkürlr.

BirGaripYolcu

Üye
Üye
Biz otomatik vites raporu almaya çalışırız, millet itiraz eder. Otomatik arabalar çok pahalıymış mış. Ne adamlar var. Hem oto vites raporlular da manuel araç kullanabiliyor. Manuel seviyorsan manuel araç al. Raporun otomatik yazıyor diye illa otomatik araç alman gerekmiyor. Sen de bir alemsin.

balkesli

Üye
Üye
otomatik vitese itirazım fiyatının yüksek oluşu ve açıkcası manuel kullanmayı sevmem başka neden yok.birde nereye itiraz edeceğizteşekkürlr.

manuel vites te ötv indiriminden faydalanamazsınız ötv indirimli alacağınız otomatik vitesli bir araç size manuel vitesten daha ucuza gelecektir.

20.03 Sol ayağa uyarlanmış fren pedalı
25.08 Soldaki hız pedalı

size sadece otomatik vites değil aynı zamanda gaz sola fren sağa alınacak diye rapor vermişler itirazınızın bir işe yarayacağını sanmam ama itiraz etmek isterseniz il sağlık müdürlüğüne gidip dilekçe ile itiraz edeceksiniz.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Yukarıda arkadaşımızında söylediği gibi sol ayağa uyarlanmış fren pedalı Sağ ayakta engel olmasından dolayı bu donanım uygulanacaktır.

balkesli

Üye
Üye
20.03 Sol ayağa uyarlanmış fren pedalı

fren pedalı zaten solda nasıl uyarlanacak nasıl bir değişiklik yapılacak anlamadım ben bayiilerin bu konuda bilgisi vardır bir bayii ile görüşün

Tekerlekli Sandalye