ÖTV indirimiyle alınan aracın teslim süresi

canbaz

SMS Activated
Merhaba besyıl dolan aracı bir agustosta sattım yeni araç aldım aynı gun işlemler uzun sürüyor mu hala aracı teslim almadım evrak işlemlerin vergidairesinin yoğunluguna göre uzun olabilecegı ifade edildi aracta aparat yok aracı yıne babamın adına aldım . Diğeride onun adınaydı direk noterden satış yaptık sorunsuz .

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

[MENTION=18818]canbaz[/MENTION] Bu kadar uzun sürmemesi lazımdı. 1 olmadı 2 gün sürsün. Ama iş yoğunluğunun fazla olduğu büyük şehirlerden birindeyseniz demekki uzun sürebiliyormuş. Bu arada teyid etmek adına soruyorum. 5 yılı dolan aracın satışını noterden yaptınız sadece dimi. başkaca bir belgeye gerek olmaksızın.

[MENTION=18818]canbaz[/MENTION] Bu kadar uzun sürmemesi lazımdı. 1 olmadı 2 gün sürsün. Ama iş yoğunluğunun fazla olduğu büyük şehirlerden birindeyseniz demekki uzun sürebiliyormuş. Bu arada teyid etmek adına soruyorum. 5 yılı dolan aracın satışını noterden yaptınız sadece dimi. başkaca bir belgeye gerek olmaksızın.

Evet sadece noterde işimizi hallettik .

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Vergi dairesindeki iş çok uzun sürmüyor sizin aracı aldığınız firmanın elinde teslim edilmeye hazır araç yoksa o yüzden bekliyor olabilirsiniz. Gerçi konuyu açalı 4 gün olmuş belki aracı teslim almışsınızdır.

Merhaba;
5 yılı dolan aracınızı direk noterden sattığınızı yazmışsınız. Öncesinde vergi dairesine gidip aracın MTV ye tekrar açılmasını sağlamanız gerekmiyormu? Ayrıca ruhsatta yazan 5 yıl satamazsınız ÖTV muaftır yazısına istinaden Noter'de sorun çıkartmadılar anladığım kadarıyla...

Geri