ÖTV İndirimli aldığınız araçlar nedir?

Cool_m

SMS Activated
Hep Şartları Konuşuyoruz. Peki Ötv den Faydalanıp hangi aracı aldınız.

Marka?
Model?
Yakıt?
ÖTVLİ Fiyat?
ÖTVSİZ Fiyat?
İNDİRİM Oranı?

Neden?

Fiat linea 1.3 multijet dizel aldım. Modeli 2014. Çok uzun süre geçtiğinden indirim oranını hatırlamıyorum ancak fiat linea yı seçmemdeki amaç piyasada çok tutulan bir araç olması az yakıyor olmasıydı. Motor 1.3 olduğu için 25 devire gelinceye kadar pek performans alamıyorsunuz. Aracın dilinden iyi anlayan biri sürerse 25 deviri yakalayamıyor ve yakıt tüketimi tavan yapıyor. :)
Kısaca linea almamdaki nedenler, servis ağının geniş olması, yedek parçasının rahat bulunmasu ve ucuz olması, az yakması, satışa çıkardığınızda zorlanmadan satabilmeniz.

2017 Model Dacia Sandero Stepway 0.9 Easy-R aldım.Mart ayında almıştım.52.000 TL normal satış.Şuan 62.000 TL Benzinli otomatik vites.Bana maliyeti tertibat dahil 38.000 TL'di galiba.Reanault'a ait bir araç olmasından,servis ve yedek parça sorunu yaşamamak için ve 2. el hızlı satılmasından dolayı tercih etmiştim.Tabi en önemliside '0' Km araçlar içinde en uygun fiyatlı olmasıydı tercih sebebim.5. defa '0' aracım oldu.Şimdilik memnunum.

Onu bunu bilmemde 1.3 lineaya uygun devir verilirse 1.6 motoru aratmıyor. Ama tabi bu herzamanda mümkün olmayabiliyor. :)

Yani onaylanırsa volkswagen
passat vialand 1.6 dizel otomatik bu araci alma sebebim akulu sandalyemi bagajına koymak 204 bin aracın net satış fiyati ödediğim 119 bin tl sigorta kasgo aparati felan 127 bin tl ye maloldu 2018 de bu araci alamiyordum

SM-J700F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

%50 ötv.

123.900 e kadar öyle.

Bize biraz daha iri ve geniş bagaj lı araç lazım...

Hayırlısı ne ise o olsun...

Geri