PayPal ve sanal kart almak?

atipik

Üye
Üye
Arkadaşlar PayPal hesabımı onaylamak için Garanti Bankası Sanal Kart almayı planlıyorum.Herhangi bir yerde çalışmadığım için verirler mi, vermezler mi
bilmiyorum..?!

2022 maaşı aldığımı anlatsam bankada ki yetkiliye, yardımcı olabilirler mi ?
Yada sizin önerebileceğiniz farklı bir alternatif var mı?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İnternet bankacılığı kullanıyorsan çoğu baka internet bankası kullanan müşterilerine sanal kart alma imkanı sağlıyor.

atipik

Üye
Üye
Halil Hocam henüz herhangi bir banka hesabım ve kredi kartım yok; dediğim gibi 3 aylıkları çekmek için kullandığım Ptt kartı var.
Paypal hesabımı onaylı hale getirmem için kredi kartı tanıtmalıyım. Yazılanlara bakılırsa Garanti Bankasının sanal kartı özellikle bu işler için kullanılıyormuş.

kadirekinci

Üye
Üye
Kredi kartı veren tüm bankalardan Kredi kartı alırsanız, Sanal kart oluşturabilir PayPal'a ekleyebilirsiniz,

Sadece Garanti bankasında vadesiz hesaba Sanal kart tanımlanabiliyor, yani Bankalar size kredi kartı vermezse Garanti bankasından vadesiz hesap açtırıp, internet şubesinden sanal kart oluşturarak PayPal üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

atipik

Üye
Üye
@kadirekinci çok teşekkürler !
Sadece Paypal için kredi kartı lazım, garanti bankası en iyi yöntem gibi gözüküyor şimdilik.

AZAD21

Üye
Üye
boş ver kardeşim bankalara yakanı kaptırma ocağına incir ağacımı dikeceksin 3 tane kredi kartım vardı hepsini ödedim faiziyle beraber 3 ünüde kırdım attımm

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Benim size diyebileceğim tek şey eğer çok ihtiyacınız varsa kredi kartına ( hani taksitli alışveriş vs. yapmak isterseniz ) mutlaka tek bankayla çalışın yani sadece tek kredi kartınız olsun. Kredi kartını çıkarmak için başvuru yaptığınızda yıllık üyelik aidatı ödemek istemeyeceğinizi ve aslında ödemek zorunda da olmadığınızı söyleyin , bankadan bir şekilde sizlerden yıllık kart aidatı alınmayacağına dair yazı isteyin ki unutmayın Müşteri her zaman haklıdır! ve mümkün olduğunca kredi kartınıza belirlenen limiti aşmamaya çalışın.

Sizler bankaların değerli müşterileri olabilirsiniz ama önce siz kendi değerinizi biliniz kardeşlerim. Siz istemedikçe kimse size ne zorla kredi kartı verebilir ne de kredi. Kendinizi zora sokmamaya çalışın, kredi kartı kullanacaksanız da hangi bankanın kartıysa mutlaka o bankanın anlaşma yaptığı üye işyerlerinden kullanmaya çalışın ki kredi kartınıza yüklenen puanlarınız çok olsun...

Sağlıcakla kalın, tek kredi kartıyla kalın,

Tekerlekli Sandalye