Polis memuruyum. Parmaklarım koptu?

murattt

Üye
Üye
Herkese merhaba 38 yaşında polis memuruyum 13yıl fiili olarak, yıpranma askerlik sigorta meslekte 18 yıllık memurum, lisans mezunuyum derecem bu ağustosta 1 in 3 ü olacak 15 gün önce devriyede iken araç içinde arkadaşım kendi silahı ile beni sağ elimden yaraladı, kazası sonucu sağ el baş ve işaret parmağı hariç sağ elimin parmaklarımı kaybettim.Orta parmağımın dibindeki eklem zarar görmemiş birinci boğumun yarısına kadar duruyor elimin ayası da var ve sağlam ancak küçük parmak ve yanındaki parmak dipden eklemle birlikte alınmak zorundaymış ve ameliyatla alındı.yani 3 parmak yok , izmir emot özel hastanede ayak parmağımdan önce bir parmak (diyerleride olabilirmiş)nakil yaptıracağım elime. şimdilik 3 ay raporluyum ama, ben ne yapacağım nakil yaptırsam ne olur yaptırmasam ne olur benim meslekte durumum ne olacak çocuklarım küçük taksitlerimde vardı emekli ederlerse çok kötü olur, prosedür nedir ne olacak.beni bilgilendirirmisiniz .birde bu ayaktan nakil olayını en güzel neresi yapar acaba teşekkürler

Efkan Soydan

Üye
Üye
aktif olarak devam edemez raporu alırsanız idari sınıflarda görev yapabilirsiniz

murattt

Üye
Üye
cevap yazdığın için teşekkür ederim. bu olay görevde olduğu için vazife malülü sayılıp idari polis olma şansım olduğunu duymuştum ama daha fazla bilgiye ihtiyacım var sorularım hakkında daha fazla şey söyleyebilecek arkadaşlar
cevap lütfen

Tekerlekli Sandalye