Profil ve Avatar Resmi Yükleme

serbetcimehmet

Üye
Üye
Site yöneticisi not: Profil ve avatar resmi yükleme işlemi moderetör cengelx tarafından aşağıdaki videolarla anlatılmıştır. O videoları izlemeniz yeterli.
Profil resmi nasıl yüklenir yada değiştirilir?

Avatar resmi nasıl yüklenir ya da değiştirilir?

Oldukça basit bir işlem videoyu izlemeniz yeterli..
selam
sayın site yöneticisi kardeşimizen üstte hoş geldiniz yazısının yanında ki kendi kullanıcı adımıza tıkladığımızda yani profil sayfamıza geldiğimiz de ekranın sol tarafında bulunan bölümde profil resmini yükle,değiştir butonu koyabilirsiniz böylelikle daha kolay olacağını düşünüyorum masa üstündeki yada bilgisayarımızdaki belgelerimde bulunan resimlerimizi yükleyebiliriz profilimize diye düşünüyorum
sizin anlattığınız şekilde yaptım
eklemedi tekrar denemek istediğimde ise pc deki resme ulaşmak yerine bana url sormakta sanırım benim anlatmak istediğim şekilde yüklemek daha kolay olacak düşüncesindeyim tabi ki takdir sizin
tsk ederim
saygı ve sevgilerimle

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba,
Tamda söylediğiniz şey Kontrol Paneli'nden yapılıyor. Siz Kontrol Paneli yerine üst menüde yer alan kendi isminize tıkladığınız için o dediğiniz şeyi yapamıyorsunuz.

Yapılacakları sıralayayım. Üst menüden, Kontrol Paneli'ne tıklayın. Sol menüden Ayarlarım sekmesine gelip, Profil Resmini Değiştir'e tıkladığınızda profil resminizi, Avatarımı Değiştir'e tıkladığınızda avatar resminizi ister internet ortamında yayınlanmış bir resminizin URL sini girerek, isterseniz bilgisayarınızdaki bir resmi seçerek yükleyebilirsiniz.

murat tarsuslu

Üye
Üye
profil resmi

arkadaşlar profilime fotoğraf koymak istedim ama beceremedim. yardımcı olur musunuz?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Birde yukarda yazılanları dene murat....

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
............Şahsen ben image atmayı bilmiyordum foruma sağ olsun HALİL BEY..(İN)..:) Bİ..arkadaşa tarif etmiş o yazıyı okudum ve gendi çaba ve gayretimlen öğrendim şimdi atıyorum..:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
............Şahsen ben image atmayı bilmiyordum foruma sağ olsun HALİL BEY..(İN)..:) Bİ..arkadaşa tarif etmiş o yazıyı okudum ve gendi çaba ve gayretimlen öğrendim şimdi atıyorum..:)
.......Yazıma ek yapma ihtiyacı hissettim şimdi aklıma geldi öbür siteden arkadaşım forum görevlisi BARBİEBARBİ..(NEHİR) HANIM a da çok tşk etmeyi bi.. borç bilirim bana video atmayı öğrettiği için..Niye çünkü herkes videolu yerlere sanatçının youtubeden videosunu tak diye atarken ben durmadan yazıyodum sanatçıların parçalarını la ben kerizmiyim dedim gendi gendime bende öğrenmek istedim sağ olsun gendisine özel msjlan yardım istedim oda sağ olsun beni kırmadı tarif etti...Bİ.. daha tşkkkler NEHİR HANIM..:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
Yeniden teşekkürü bi borç bilirim gendisine bana image atmayı öğrettiği için Sayın site yöneticimiz HALİL YILMAZ Bey Efendiye.:) Tabiki gramer iyi olunca anlamasıda bi o gadar kolay oluyor.:)

Murat.Y

Üye
Üye
Profil ve Avatar Resmi Nasıl Yüklenir?

Videolar ilk mesaja yüklenmiştir.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Teşekkürler Murat. Videoları ilk mesaja yükledim.

Tekerlekli Sandalye