Psikiyatri Raporu

Ortanca

Üye
Üye
Arkadaşlar ben 2016 yılında Bakırköy ruh ve sinirde 15 gün kadar yattım daha sonra ilaç yazıp çıkardılar. Sonra 2017 yılında Samsun ruh ve sinire ailem mahkemeye başvurup topluma zararlı olup olmadığımın tespiti yazısı ile zorla yatırıldım ve 30 gün kadar içerde kaldım sonra beni heyete soktular heyet duygudurum bozukluğu teşhisi koyup bana vasi atanıp kısıtlanmama sebep oldu şuan da oy da kullanamıyorum. Şimdi sağlık kurulu raporu itiraz etmeliyim edersem dava mı açmam gerekiyor yardımcı olur musun ? Bu arada doktor 30 gün içinde sadece 6 defa beni hastanede vizit yaptı. Hiçbir teste sokmadı daha önceki hastane bana kişilik testi ve mürekkep testi yapmıştı.

Hakan.60

Üye
Üye
Mahkeme kararı ile vasi tayin edildiği için sizin itirazı mahkemeye yapmanız gerekir.Mahkeme sizden sağlık raporu isteyecektir. Sevk edileceğiniz hastanede sizi tekrar gözlemler ler ve durumunuza göre rapor düzenlenir.
Bu rapora göre ya vesayet devam eder yada vesayet kaldırılır.

Ortanca

Üye
Üye
Psikiyatri koğuşları çok kötü gözlemlemek için kaç gün yatırırlar beni bunun bir süresi var mı ?

Hakan.60

Üye
Üye
Vasilik kalktığında zaten herturlu kısıtlama kalkar.kac gün yatacağını ancak doktor bilir.
Psikiyatri koğuşlarını emin ol senden daha iyi biliyorum.ama doktorlar yatırıp gözlem yapmadan karar veremez.
Geçmiş olsun

Tekerlekli Sandalye