Psikiyatriden engelli raporu olanların ekpss veya kpss'den atanmaları hakkında

Rasput

Üye
Üye
Değerli dostlar merhabalar, başka benzer forumlardaki değerli arkadaşların da fikir ve düşüncelerini almama rağmen, bu sorun halen açık, net ve doğru ve de kesin bir çözüm bulamadı maalesef.. Psikolojik sorunlarından dolayı rapor alan arkadaşlar, ekpss olsun normal kpss olsun eğer 100 puan alıp Türkiye birincisi bile olsa atanırken problem çıkıcaksa, sıkıntı yaşanacaksa ve bir sürü belgeler istenicekse ( ki bu evraklar nelerdir ? ) ve de atanıp sözleşmeli ya da kadrolu işe başlayıp mesleğimizi icra edemiyeceksek boşu boşuna sınavlara çalışmayalım, umut / ümit etmeyelim. Çevrenizde bu durumda olup devlette / kamuda çalışan var mı ? Örneklerle de destekleyebilirsiniz..

Bu konu hakkında bilgisi ve / veya düşünceleri - fikirleri olan kardeşlerimiz cevaplarsa çok çok sevinir çok çok memnun oluruz..

hocam ben 2015 de atandım, sorun yok sadece bir kere hacettepe ye ilk işe girişte gönderdiler tekrar değerlendirin diye almasak olmaz mı diye yani almasak olmaz mı demediler ama onu ima ettiler çalıştıırılamayacağı işler kısımını boş dediler ama hastaneye yazdıkları yazıda verip veriştirmişler çünkü stratejik bir kurumdayım, ama doktor beni uyardı bak ilaçlarını düzenli kullan ciddi bir kurumda çalışacan diye şimdi yazını da gönderiyom dedi o kadar hallettik işi 8 yıldır çalışıyom, müdürler daire başkanları geçti hepsi biliyordu sorun çıkmadı.

Tekerlekli Sandalye