Psikoloji oranlari hakkinda

webx21

Üye
Üye
1.5 yildir psikoloji tedavisi goruyorum teshis olarak organik olmayan psikoz teshisi kondu kullandigim ilaclar invega 9mg seraquel 100mg raxapin 20mg hastaneye hic yatisim yok buna gore oran ne alirim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Pskolojik hastalıklarda oran tahmin etmek çok güç. Buna ancak hekim karar verebilir.

Entropi

Üye
Üye
bilgi sahibi arkadaşlar bir şey sormak istiyorum:
sureli vergi indirimiyle emekli olmustum. Sgk geçen hafta kontrol muayenesi için hastaneye sevketti.3 bölüme gorundum şimdiden balthazarda göre 80 in üstünde puan aldım.
Ilk başvuruda psikiyatri ve fizik tedavi rahatsizliklarim da olduğu için o bölümleri de kağıda yazdirmistim.Ama onlara Nisan sonuna randevu verdiler.Şimdi ben desem ki bu bölümlere görünmek istemiyorum,bu şekliyle raporu kurula teslim edebilir miyim.sorun olur mu acaba?
Eğer bu şekilde teslim edersem daha mi iyi olur.psikiyatriden de iyi bir oran alabilirim ama ihtiyaç yok;ayrıca o işin içine girince oldu ki bu sefer sürekli verecekleri raporu psikiyatri var diye süreli verebilirler mi?
Ne onerirsiniz?
Teşekkürler

Entropi

Üye
Üye
Bu arada tiroid kanseriyim. Sadece kanser ve venoz yetmezlik varis ten 80+20+10 aldım.
Nisan sonuna randevu veren bölümlerde de psikiyatri bipolar bozukluk hastasıyım arada tekrarlıyor.
Fizik tedavidede bel fıtığı ve diz kireclenme sorunları var.
Sayın [MENTION=1098]halil[/MENTION]bey ve bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi rica ederim

Mehmet.00

Üye
Üye
Bu arada tiroid kanseriyim. Sadece kanser ve venoz yetmezlik varis ten 80+20+10 aldım.
Nisan sonuna randevu veren bölümlerde de psikiyatri bipolar bozukluk hastasıyım arada tekrarlıyor.
Fizik tedavidede bel fıtığı ve diz kireclenme sorunları var.
Sayın [MENTION=1098]halil[/MENTION]bey ve bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi rica ederim
Toplam 80 mi

Entropi

Üye
Üye
[MENTION=22609]Mehmet.00[/MENTION]
Toplam değil
Kanser 80, hipotiroidi 10,venoz yetmezlik 20. Toplamda 86 gibi birşey yapıyor

Tekerlekli Sandalye