PTT Kart 2022 engelli maaşı?

ahmtkymz

Üye
Üye
Herkese hayırlı günler.
Benim annem 2022 maaşı alıyor ama her seferinde gidip ptt den almak zorunda kalıyor. Şimdi biz gidip ptt den maaş kartı çıkartsak önümüzdeki haziran ayında maaşını direk maaş kartıyla çekebilir mi?(Tabi ALLAH kısmet eder o günleri görürsek). yoksa o hesap numarasını ilgili kuruma mı vermemiz lazım.

cilginpalet

Üye
Üye
ilk çıktığında zaten herkese vermişlerdi ptt kart diğer soruna şöyle yanıt verewyim ben kurum felan nosu vermedim drek ptt kartı istedim verd,ler yani kuruma hesap no felan vermene gerek yok sanıyorum zaten kurum onu hesaba yatırıyor

septik

Editör
Editör
Hayırlı günler,

Evet ptt den kart talep edebilirsiniz bir form doldurmanız yeterlidir, yalnız belirtin biz 2022 maaşımız için pttkartı istiyoruz şeklinde. Pttkartınız elinize geçtikten sonra kartla gişe işlemine gerek kalmadan ptt atmlerinden maaşınızı çekebilirsiniz. Hatta diğer banka atmlerindende cüzi bir kesintiyle maaşınızı çekebilirsiniz.

Kart 2 yılda bir bloke oluyor ve kimlik kartnızıla şubeden 1 dakikalık bir işlmele kartınızı kullanılabilir hale getirebiliyorsunuz.

mahirarslan

Üye
Üye
bana ilk çıktığında ptt kartı gönderdiler kendim gidemezsem ailemden biri alıyor sizde talep edebilirsiniz zaten aldığınız maaş sistemde göründüğünden herhangi bir kuruma bilgi vermeniz gerekmez

septik

Editör
Editör
ahmtkymz

Büyük ihtimalle ptt nin uygulamalarından kaynaklanan emekliye direkt olarak ptt kartı verilecektir,

Biz yinede gözden kaçan ihtimallerede cevaben müracaat ederek garantilemiş olalım.

Olayın herhangi bir kuruma bildirme gibi bir sorumluluğu yoktur ptt zaten genel ödeme yaptığı tüm konularda otomatik olarak ptt kartı vermektedir, ayrıca hesap açan herkese talep etmesi halinde ptt kartı veriyor,

ahmtkymz

Üye
Üye
Zahmet edip zaman ayırıpta bilgilerini paylaşan siz değerli arkadaşlara teşekkür ederim

Tekerlekli Sandalye