PTT Kartı İle 2022 Maaşı Çekilince Kesinti Oluyor mu?

r_ukiye

Üye
Üye
gecen eylül maaşımı almaya gidince pttden bana kart verildi bu ay ilk kez kartımla alıcam acaba ptt kart fark kesiliyomu? bilen yardımcı olsun

sinandeniz

Üye
Üye
hayırlı olsun kartınız hiç bir fark falan kesilmiyor ama şöyle bir durum var işlem parası adı altında ufak tefek kesilmeler olabiliyor tabi buda herzaman değil bahsettiğim rakamlar 1-3 TL gibi minik rakamlar ama dediğim gibi herzaman olmuyor birde sizi bir tavsiyede bulunayım olurda kartınızın içinde 1-3 -5 TL gibi kalan paraları karttan alamıyorsunuz o kalanlarıda alış verişte harcayabilisiniz ben öyle yapıyordum mesela kartta 5 TL veya 8-9 tl gibi para kaldığı zaman bankamatik en az 10 TL ödediği için bende o kalan parayı alışveriş yaparak harcıyodum süperde oluyor :)

septik

Editör
Editör
Ptt kartla maaşınızı günü geldiğinde diğer bankalara ait bankamatiklerden çekebiliyorsunuz bu durumda miktarı bilemiyorm ama bir miktar kesinti yapılıyor.

bukalemun1976

Üye
Üye
ben bu gün ptt kartların yeniledim bayan arkadaşlar için nüfus kağıtları gibi rengi olan sosyal kart diye kart verilecek maaşlarınız merkezlerden alın çünkü eski kartlar geçersiz oldu bu yazdıklarım 2022 maaş içindir . lütfen arkadaşlarımız haberdar edelim bu dünya engeliler günde arkadaşlarımız mağdur olmasın .

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

İşte bu sitenin gerçek amacını gerçekleştiren siz değerli üyelere kendi adıma çok çok teşekkür ederim. Bilenin bilmeyene yardımcı olması, bildiklerini tüm samimiyetiyle paylaşmasından daha güzel ne olabilir ki :)

Yüreği güzel insanlarsınız, hepiniz benim için ayrı bir değer ve ayrı bir gerçeksiniz tıpkı gökkuşağının renkleri kadar doğal ve canlı.

Hepiniz ama hepiniz iyi ki varsınız...

Tekerlekli Sandalye