PTT kurum ödemeleri Hk.

terlikcidede03

Üye
Üye
Arkadaşlar yeni gördüm PTT kurum ödemelerinde hesabıma aktar butonu çıkmış bilgisi olan araştırsın abilerim ablalarim bilgimiz olsun

qxqxqx

Üye
Üye
Evet hesaba aktarmaya yapılacağı yazıyordu bende para gözükmüyor daha nasıl oluyor herkese aynı gün yatmiyormudu
Sanırım iban girip aktarabilecegiz

Leon35

Üye
Üye
Evet yapılabiliyor ben ilk 2 ay ptt den almamıştım şimdi garanti bankası hesabıma aktardım almadığınız ödeme varsa sağ üstte hesaba aktar yazıyor

okatur

Üye
Üye
bende hem elektrik hemde 2022 maaşı görünüyor ama hesaba aktar dediğimde hesabınıza aktarabileceğiniz bir kurum ödemesi bulunmamaktadır diyor, yok yahuuu keşke elektrik desteğini aktarabilseydim. PTT den ödemeye mecbur kalmazdık çok güzel olurdu

Özkan Lale

Üye
Üye
az önce Türkiye destek paketinden yatan parayı hesabıma aktar diyip kendi ibanımı girdim
bakalım ne zaman hesabıma geçecek bekliyorum.

Hsnslmz

Üye
Üye
dün baktığımda aile destek ödemesi ptt kurum ödemelerinde 600 tl görünüyordu şimdi baktım sıfır tl görünüyor. sorun yaşayan var mı

mert

Üye
Üye
dün baktığımda aile destek ödemesi ptt kurum ödemelerinde 600 tl görünüyordu şimdi baktım sıfır tl görünüyor. sorun yaşayan var mı
sorun yok kardeşim aile destek şu an paranız sosyal kartınıza aktarılmış gözüküyor sosyal kartınza aktarıldıgı için gözükmez sosyal kartınız yosa en yakın ptt şubesinden kimliginiz ile çekebilirsiniz saygılar

Timsah

Üye
Üye
Bugün sizin gibi ptt çok öyle sorun yaşandı parası çekilmiş gibi gözüküyordu sosyal yardımlaşmaya yonlendirdiler bu ay çok karışıklık var inşallah duzelir

D.BULUT

Üye
Üye
Ne sorunu yaa,Düngece 00,17 de ptt hesaplara aktarıldı.Sabah 06 da hesaptan aktive oldu.Kartı olmayan gişeden,Olanlar ATM den cekti.Sorun falan yok hesaba yansıyınca 0 yazar bakiye.

gececi01

Üye
Üye
az önce Türkiye destek paketinden yatan parayı hesabıma aktar diyip kendi ibanımı girdim
bakalım ne zaman hesabıma geçecek bekliyorum.
ben dün hesaba aktar dediğimde hesaba aktarılacak para yok diyor 1800 tl olmasına rağmen bu sabah çekme hakkım var ancak hesap sıfır para sosyal karta aktarılmış hesaba aktar dediğimde yine hesaba aktaracak para yok diyor anlamadım hangi gün ve saate bu işlemi gerçekleştirebileceğiz

Memet45

Üye
Üye
Ptt kartla bu gün maaş çeken oldumu ben çekemedim bankanız onay vermedi diyor

Timsah

Üye
Üye
Bankamatiklerden vermiyo biz boşuna ptt ye gitmedik bu ay çok karışmış D Bulut sız karttan çekebildiniz mi ben dün tüm gün postanedeydim ne sorunu demissiniz de ptt ye gidin de sorunları bi görün yorum yapmadan

can68

Üye
Üye
Hayırlı kandiller herkese dün gece engelli aylığımı ptt kurum ödemelerinden hesaba aktar ile ziraat bankasına aktardım hala para aktarılmamış bunla ilgili bilgisi olan varmı

gececi01

Üye
Üye
Hayırlı kandiller herkese dün gece engelli aylığımı ptt kurum ödemelerinden hesaba aktar ile ziraat bankasına aktardım hala para aktarılmamış bunla ilgili bilgisi olan varmı
bu hesaba aktar işi pek hayırlı değil tamamen zaman kazanıp parayı geciktirip 1 yada daha fazla gün işletmek amaçları iyisimi eski sisteme devam

Tekerlekli Sandalye