pttnin vermiş olduğu ptt kart ile avans çekebilirmiyiz

AZAD21

Üye
Üye
pttnin vermiş olduğu ptt kart ile avans çekebilirmiyiz????

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Çekilemiyor sanırım bu konuda bir kaç defa daha soru geldi kimisi çekiyor dedi kimisi çekilmiyor dedi ama çekilmiyor sanırım kartı deneyin bakalım para veriyormu atm deneyin görün.

mert

Üye
Üye
öncelikle saygılar azad kardeşim ptt kartıyla avans çekilmiyor ptt nin müdürüne bile gittim öyle birşey yok diyor bazı arkadaşlarımız bu konuda yanılıyor çekebiliyorsa nasıl çektiklerini bir yazsalar iyi olacak 2022 maaşı yardım diye vermiyorlar saygılar

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar ppt kartın debt (yani avans /borç) özelliği yoktur. eğer bu özelliği olan bir kart mevcutsa lütfen arkadaşlar kullanmayın kullandırmayın. alınan her avanstan belirli bir yüzde sanki kredi gibi kesinti vardır.

ysnylmz66

Üye
Üye
arkadaşlar ben sordum çekilmiyormuş ama atm den çekilirmi bilen varmı

mutevazi.adam

Üye
Üye
Gerek ATM kartı ile, gerekse de PTT hesabınızdan avans çekme özelliği bulunmadığını biliyorum. Yeni bir uygulama da yapılmadı diye biliyorum. Bende Marcus gibi avans işlemlerinin gereksiz ve zarar doğurabilecek bir etki yaratacağına inanıyorum. Açıkçası param varsa harcarım, yoksa harcamak için arayışlara girmem.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşların bilgileri deneyimleri sayesinde 2022 maaş kartı olarak verilen ptt atm kartı ile nakit avans çekilememektedir.

Tekerlekli Sandalye