rapor alacağım destek olursanız sevinirim acil

gececi01

Üye
Üye
arkadaşlar 2003 yılında aldığım %40 sürekli ortapedik raporum var

2019 yılında çekildiğim tomografi sonucunda böbreğimin 1 tanesi yok
2019 yılı sonunda kalp krizi geçirdim stend uygulandı kalp hastasıyım ilaveten bel fıtığı unutkanlık hiper tansiyon kolestrol gastrit ufak tefekte kbb sorunlarım var

şimdi 24 ocakta adana şehir hastahanesinde yeniden başvuru yapıp raporu yükseltme umudum var tavsiyeleriniz nedir ne yapmalıyım ne yapmamalıyım

gececi01

Üye
Üye
Bugün heyeti gezmeye başladım

kardiyoloji hipertansiyon ve kollestrolü kendi içerisinde değerlendiriyor ayrıca dahiliye hipertansiyon ve kolestrol için oran vermiyor

kardiyoloji %30 verdi kalp krizi sonucu 1 stend kalp hastalığı kolestrol ve hiper tansiyon için
ortapedi %18 verdi eski raporum %40 sol bacakta çocuk felci bastonla yürür ibaresinden verdi
nefroloji %25 verdi tek böbrek çalışıyor diğer sol böbrek gelişmemiş

diğerleri için zaman yetmediğinden pazartesi gezmeye devam edecem gelen sonuçları buraya yazacağım

beyin cerrahi belfıtığı için
kbb odyo test
nöroloji unutkanlık
genel cerrahi
psikyatri
göz
ramotoloji
göğüs hastalıkları solunum testi

bilginize

gececi01

Üye
Üye
bugün solunum testi ve akciğer filmini verdim solunum iyi olmamasına rağmen doktor sadece notlarını yazdı oran istedim heyet verir dedi notlarındaki yazılar anlaşılmıyor tek anladığım seo 697 ibaresi

beyin cerrahi bel fıtığı için MR istedi perşembe günü çekileceğim bel fıtığından umudum var nasip

romatoloji romatizmanız olsa bile % oran işe yaramıyor diye sadece imzalayarak boş geçti

yarın mola vereceğim perşembe günü MR akabinde psikriyatri gastro odyo test ve genel cerrahi kaldı devam edeceğim aldığım oranları gireceğim

sorusu olan yazsın lütfen

gececi01

Üye
Üye
bugün bel MR çıktı beyin cerrahı %7 verdi ve işim bitti

sonuç

kalp %30
bel %7
böbrek %25
fizik %18

toplam 80 lakin balthazar formülüne baktığımda %59.9 çıktı

sonuçları kurula verdim mart ayında heyete girecem kısmet artık

İsen Buga

Üye
Üye
geçmiş olsun baya iyi dolaşmışsınız.
Ben olsam bir haftada bitiremiyorum :)..

gececi01

Üye
Üye
geçmiş olsun baya iyi dolaşmışsınız.
Ben olsam bir haftada bitiremiyorum :)..

vaktim bol idi heryeri tek tek gezdim kalp böbrek bel ve ortopedi sorunu olana elbetteki kimse iş vermez belli bir yaştan sonra bazı şeyleri kabullenmek lazım hasta iseniz artık hastahane sizin 2 ci eviniz of puf etmeye değmez o yüzden ben hastahaneden sıkılamam

İsen Buga

Üye
Üye
vaktim bol idi heryeri tek tek gezdim kalp böbrek bel ve ortopedi sorunu olana elbetteki kimse iş vermez belli bir yaştan sonra bazı şeyleri kabullenmek lazım hasta iseniz artık hastahane sizin 2 ci eviniz of puf etmeye değmez o yüzden ben hastahaneden sıkılamam

Haklısın.. yinede hasta değilim ama hastane bina tasarımı ve bitince de kontrolü benim işim..

Tekerlekli Sandalye