Rapor oranı nedeniyle alamadığımız engelli maaşını geri alırmıyız?

mert

Üye
Üye
slm lar saygılar çocugumun daha önceki rapor oranı yüzde 63 olan özürlü raporunun psikiyatri doktoru bir kalemde oranını iptal etti düzelmiş diye tekrardan ben bunun eski raporuyla üniversite hastanesinden tekrar başvurup burda yüzde 53 oranında raporunu aldım peki bu üç dönem engelli maaşını tekrar geri alabilirmiyim nasıl bir yol izlemem lazım sosyal yardımlaşma vakfına dilekçe ile başvursam bu üç dönem maaşını geri alabilirmiyim bunu konuda bilgilerinizi bekliyorum saygılar

septik

Editör
Editör
Sanırım elinizdeki %63 lük rapor süreliydiki süre dolunca yeni rapor almak istediniz ve dr niz yeni rapor için oran vermedi ve siz dolayısı ile sydv na yeni raporu teslim edemediniz, sonrasında aldığınız %53 oranlı raporu sydv na teslim edene kadarki geçen süre kaybından dolayıda bir dönemlik maaşınız yatmadı,bu durumda geriye yönelik bir alacak talebinde bulunamassınız.

mert

Üye
Üye
septik kardeşim verdigin bilgiler için tşkler ederim bakalım sydv bu konuyla ne diyecek sansımızı bir deneyelim saygılar

septik

Editör
Editör
Rica ederim, elbette gidip görüşmenizde fayda var, görüşme sonrası verilecek cevabı bizlerede aktarırsanız benzer sorun yaşayan arkadaşlarımızada bilgi vermiş olursunuz,

mert

Üye
Üye
septik kardeşim konuyla ilgili ankara 144 ve sosyal yardımlaşma vakfında bilgi aldım ankara ve vakıf alabilirsiniz diyor 3 dönem maaşını

septik

Editör
Editör
Güzel haber, güle güle harcamak nasip olsun inş.

mert

Üye
Üye
septik kardeşim evvallh tşkler ederim ama ortada fol yumurta ankaranın sydv dedikleri öyle bakalım ne olacak eylülde sayg

mert

Üye
Üye
tşkler septik kardeşim aldık 3 dönem maaşını sayg

Tekerlekli Sandalye