Rapor oranım %90'dan 80'e düştüğü için 2022 maaşı miktarıda düşer mi?

imq

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar benim adres değişikliğinden dolayı 2022 maaşım kesilmişti daha önce %90 raporum vardı kayı bolmuş bulamadım evde bakım için %80 raporumu gözönünde bulşundurarak işleme aldılar raporda düşüş olduğu için maaş aynımı olur yoksa dahamı az cevap verrseniz sevinirim tşk

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Düşmez. rapor oranı %70'in üzerinde olan herkes aynı miktarı alır. ister %70 isterse %99 olsun alınan miktar aynıdır.

imq

Üye
Üye
sağol ben 2022 mart ayı maaşı alamadım şimdi haziranda toplumu alıcam toplu alırsam ne kadar maaş alıcam tşk

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mart maaşınızı almamışsanız haziranla birlikte alırsınız sanıyorum 2300 civarı bir maaş alırsınız tabi 18 yaş üstüyseniz.

imq

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar daha önce adres değişikliğinden dolayı maaşım keslmişti ben bütün evrakaları verdim syd ye orda bana dediler mayıs maaşını alrsın...bende merak etim bugün 144 aradım bana dediler herhang, bir işlem yapılmamış ben yaklaşık 1 ay oldu evraklarımı verdim sydeye..neden olabilir aca sisteme geçmi giriyor yaksa ankaradan ananmamışmı..

imq

Üye
Üye
cevap veren yokmu bide mayıs değil haziran maaşını alırsın dediler ben 144 arıyorum red yazıyor...previzyon sorgulamasında yaptığımda hazine tarafından karşılanan yeşilkartılar yazıyor müstehnaktın alabilir yazıyor 2022 hiçi bir yerde yazmıyor...ben hasteneye falan gitim onayladı dediler acaba sadece gss limi oldum maaş bağlanmadımı 1 ay oldu syde ye bilgilileri verdim....lütfen cevep yazarsanoz tşk...

sinandeniz

Üye
Üye
bende çok sayın çok çalışkan kurum yetkili beylere başımı vurdum net 1 ay oldu hala rapor ortada yok şimdide sistem çökmüş hatları değişiyorlarmış çok muhterem devamını anladınız siz :D işte öle yani bekliyoruz zaten hayatın anlamı beklemek koşturmak değilmi heç problem del beklicik ölümüne ağaç ölümüne yaprak :D

imq

Üye
Üye
Ekran Alıntısıddd.jpg aynen böyle yazıyor syde bana dedi haziran maaşını alırsın 144 aradım onaylamauyla ilgili bişey yok bu ne anlama geliyor lütfebn cevaplayın acaba sadece gss limi oldum maaş bağlanmadımı tşk

Tekerlekli Sandalye