Rapor sürem doldu. 2022 maaşım kesilir mi?

hancı

Üye
Üye
arkadaşlar iki yıl süreli raporum haziranın birinde bitti haziran maaşınıda aldım şimdi yeni rapor alamıyorum tahlilde değerler düşük oldugu için şimdi öğrenci taşıma işine girme ihtimalim var dolmuşda çalışacağım sigorta yapacaklar bu durumda bir sorunla karşılaşırmıyım yoksa raporum bittiği için sorun çıkmazmı veya aldığım maaşları geri ödeme gibi sorun olabilirmi aydınlatırmısınız şimdiden çok teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Rapor süren dolduysa ve sen yeniletemediysen maaşın kesilir. Almaya devam edersende rapor süresi dolumundan sonra sana verilen maaşları geri alabilirler. Ayrıca 2022 maaşı alanlar sigortalı işte çalışamaz. Çalışırsa maaşını kestirmek zorundadır.

hancı

Üye
Üye
Rapor süren dolduysa ve sen yeniletemediysen maaşın kesilir. Almaya devam edersende rapor süresi dolumundan sonra sana verilen maaşları geri alabilirler. Ayrıca 2022 maaşı alanlar sigortalı işte çalışamaz. Çalışırsa maaşını kestirmek zorundadır.
benim anladıgım raporum bittiği için maaşım kesilir maaş almayıncada sigortalı işte çalışmamım bir mahsuru yok yani

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maaş almıyorsanız sigortalı işte çalışmanızda sorun olmaz.

Tekerlekli Sandalye