Rapor süresi nedeniyle kesilen evde bakım maaşında geri dönük ödeme alınabilir mi?

rose

Üye
Üye
merhaba 5 yaşında otizmli oğlum var ben 1 senedir bakım parası alıyordum raporun tarihi dolduğu için maaşımız kesildi aradan 3 ay sonra yeniden başvurabildim ve yeni raporu sosyal hizmetlere teslim ettim 1 ya da 2 ay sonra hesabınız yeniden aktifleşir dediler acaba alamadığımız ayları hesaba yatırıyorlar mı bunu merak ettim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok maalesef geri dönük ödeme yapmıyor shçek, peki bu aldığınız rapor sürekli mi? daha önce neden süreli verip sizi magdur etmişler ki! her neyse geri dönük ödeme alamazsınız maalesef, durumunuzun aktif hale geldiğini hem bankadan hesabınızı kontrol ederek hemde shçek'i arayıp sorabilirsiniz.

rose

Üye
Üye
evet raporumuz 2 yıllıktı şimdi ise 3 yıllık vermişler ne yazıkki sürekli vermiyorlar 5 yaşında otizmli olduğu için mi bilmiyorum, sanki görevli bayan bana kesintiler yatacak gibi bir şey söyledi yanlış anladım demekki neyse yapacak bir şey yok yeniden bağlansında napalım bekleyeceğiz.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bir dahaki sefere aklınızda bulunsun rapor bitmeden 1 ay önce yeni rapor alıp götürün maaş kesilmeden devam etsin.

Tekerlekli Sandalye