Rapor yenilemek

yeralp

Üye
Üye
2012 de sigorta girişim var 2013 de rapor verdiler %69 gözümde retintis pigmentosa var... Şimdi baya rahatsızlandığımın farkındayım. Tekrar hastaneye gitsem yükselir mi?

BLA-L09 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

galaksili

Üye
Üye
anneme 2 yıl 4 ay önce ikinci engelli raporu aldım şimdi tekrar başvurmak istiyorum çünkü yeni rahatsızlıkları çıktı ve engel oranının yükselmesi gerekiyor bununla alakalı il sağlık müdürlüğüne mi yoksa direk hastaneye mi başvurmam gerekiyor

yeralp

Üye
Üye
anneme 2 yıl 4 ay önce ikinci engelli raporu aldım şimdi tekrar başvurmak istiyorum çünkü yeni rahatsızlıkları çıktı ve engel oranının yükselmesi gerekiyor bununla alakalı il sağlık müdürlüğüne mi yoksa direk hastaneye mi başvurmam gerekiyor
Bende cevap arıyorum

BLA-L09 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kesin olarak yükselir demek zor ancak mevcut hastalık artmışsa ki arttı diyorsanız rapor oranınızda artabilir.

R

rahim

Guest
Kesin olarak yükselir demek zor ancak mevcut hastalık artmışsa ki arttı diyorsanız rapor oranınızda artabilir.

halil bey vatandaş hastalıklar arttı diyor .nereye başvuracağının cevabını arıyor sanırm.sağlık müdürlüğüne mi yoksa hastalık arttı doğrudan hastaneye mi baş vurmalıyım sorusunun cevabını arıyor.halil bey bu vatandaş nereye başvurmalıdır.

Tekerlekli Sandalye