Rapora eklenmeyen ÖTV muafiyeti Hk. %90

fsakka34

Üye
Üye
Herkese Merhabalar,

%90 Engelli raporunda ÖTV indiriminden yararlanır ibaresi eklenmese de ÖTV indiriminden yararlanabiliyor muyuz?

Yoksa ille de eklenmesi gerekiyor mu rapora?

ÖTV siz araç alımı için rapor istediğimizi anlayınca vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. O yüzden söylemek istemiyorum açıkcası. :)

İsen Buga

Üye
Üye
Normalde gerekmiyor, Bir bayii ile görüşün. ve durumu sorun.
Ama yine de pürüz çıkartabilirler.

fsakka34

Üye
Üye
Normalde gerekmiyor, Bir bayii ile görüşün. ve durumu sorun.
Ama yine de pürüz çıkartabilirler.
Doktorlara ÖTV muafiyeti diyorsun, Adam vermemek için elinden geleni yapıyor. İnsanlar hakkını alamıyor. Sanki cebinden veriyor ÖTV yi. Hakkın olanı alamıyorsun ya saçmalığa bak :)

İsen Buga

Üye
Üye
Doktorlara ÖTV muafiyeti diyorsun, Adam vermemek için elinden geleni yapıyor. İnsanlar hakkını alamıyor. Sanki cebinden veriyor ÖTV yi. Hakkın olanı alamıyorsun ya saçmalığa bak :)

Bence benim düşünceme göre alakası yok. Vermemek için niye dirensin?
Muayene olduğunuz doktor sizin hakkınız ve hastalığınız ve rahatsızlığınız ne ise ona göre oran yazar.
Toplam oran %90 olur yada olmaz doktor ona bakmaz hatta karışmaz.
benim şahsi düşüncemdir. Siz ne diyorsanız haklısın dicem..

fsakka34

Üye
Üye
Şöyle bir durum var hakkı olmadığı halde almak için diretecen çok insan var. Poliklinik poliklinik geziyor. Ne ekletsem de oranım yükselse diye. Bu nedenle gerçekten hakkı olan insanlara da Dr'lar süphe ile bakıyor aslında söylemek istediğim buydu. :)

İsen Buga

Üye
Üye
Şöyle bir durum var hakkı olmadığı halde almak için diretecen çok insan var. Poliklinik poliklinik geziyor. Ne ekletsem de oranım yükselse diye. Bu nedenle gerçekten hakkı olan insanlara da Dr'lar süphe ile bakıyor aslında söylemek istediğim buydu. :)
??

doktorları paranoyaya çevireceğiz bu gidişle...

fsakka34

Üye
Üye
??

doktorları paranoyaya çevireceğiz bu gidişle...
Ben gözümle gördüm polikliniğe yürüyerek giden içerde topallayan. İnanki bu gerçek :D Raporunda da brunstorm motor evre 4 yazıyordu. Adam çıktıktan sonra yürüyerek gitti. Ben şoka girdim. :D Adam daha önce geçirdiği kalça ameliyatı nedenini öne sürerek topalladı adama%40 verdiler.

İsen Buga

Üye
Üye
yapacak yok: ama istersen ayağından fur

Tekerlekli Sandalye