Rapora itiraz edip hakem hastanesine sevk istemek

mert

Üye
Üye
slmlar hayırlı akşamlar bir konu hakında sizlerden bilgi almak istiyorum /KONU şöyle rapor oranı yüzde 31 sürekli raporumu yenilemek için 6 ay sonra zonguldak devlet hastanesnden tekrar başvurdum heyet kalemi tekrar başvurna hakkın yok dediler zaten derler ya kurunun yanında yaşda yanar Zonguldak'ta, maden işçilerinin ve engellilerin sağlık raporlarının derecesini usulsüz yükseltip devletten haksız maaş almalarını sağlayan şebekeye yönelik operasyonda gözaltına alınan 24 kişi, adliyeye sevk edildi.bunların yüzünden/ heyet kurulunun bana dedikleri şöyle il saglık müdürlügüne gidip rapora itiraz edip seni başka hastaneye göndersinler dedi dedikleri bu benim şu an ne yapmam gerek bu konu hakkında bana bilgi verirmisiniz saygılar

gülümse_hayata

Üye
Üye
İl sağlık müdürlüğüne itirazda bulunacaksınız sizi başka bir hastaneye sevk edecekler oradan çıkan sonuç farklı olursa sizi hakem hastaneye sevk ederler. Hakem hastaneden çıkan sonuç kesindir ve değiştirilemez. Fakat hakem hastaneye sevk edilmek için elinizde iki ayrı rapor oranı çıkmış olması lazım şayet sevk edileceğiniz hastanedede yine %31 çıkarsa hakem hastaneye sevki yapmayabilirler.

Tekerlekli Sandalye