Rapora itiraz etmelimiyim

Abdull41

Üye
Üye
Merhaba ben ağır depresyon geçirdğimde üniversite hastanesine başvurmuştum duygudurum teşhisi koydular yaklaşık 10 aydır tedavi görüyorum olumlu sonuçlar aldım daha öncedende çekingen kişilik bozukluğum vardı aynı hastaneden heyete başvurup engelli kadrodan işe girmek istediğimi söyledim bana sadece %15 çekingen kişilik bozukluğundan rapor verdiler acaba rapora itiraz edip hakem hastanede tekrar heyete girsem rapor oranım değişirmi?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Duygudurum Bozuklukları

a.Manik nöbet, bipolar duygudurum bozukluğu, yineleyici depresyon, kronik depresyon
1-Tedavi ile işlevselliği tam düzelen % 0
2-Tedavi ile işlevselliği kısmen düzelen % 40
3-Tedavi ile işlevselliği düzelmeyen % 70

Oranlar bu şekilde olmakla beraber size duygu durum bozukluğundan bir rapor oranı verilmemiş sadece çekingen kişilik bozukluğundan verilmiş. İtiraz halinde yine çekingen kişilik bozukluğundan oran belirlenebilir buda sonucu değiştirmez. Ama olurda depresyon duygu durum bozukluklarınada bir oran verilirse rapor oranınız yükselebilir. Bence itiraz hakkınızı kullanmanız şansınızı denemeniz daha iyi olur. İtiraz halinde hakem hastaneye sevk yapılır oradan çıkan sonuç kesindir ve değiştirilemez.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Başkalarınında bilgilenmesi aynı sorunları yaşayanlarında izlediğiniz yol dan kendilerine pay çıkarabilmesi adına gelişmeleri bizlerle paylaşmanız çok önemli. Umarım güzel sonuçlar alırsınız gelişmeleri bekleyeceğiz.

Tekerlekli Sandalye