Raporda oranlar yazılmadığı için geri gönderildi yeniden mi başvurmalıyım?

EZ_T

Üye
Üye
Arkadaşlar merhabalar;

haziran başında güncel olan %40 oranlı rapor ile vergi indirimi için başvuru yaptım. Ankara rapor tablo 3.4 e göre alacak diye geri göndermiş. Tekrar kurula girdim , Bana verilen belgeye

"sol alt ekstremide polio sekeli uylukta 10 cm baldırda 6 cm atrofi. lomber disk henrisi L4-5 geniş tabanlı protnüzyon. Rotoskolyoz var. Lomber eha ağrılı"

yazılmıştı ve hiç bir oran belirtilmemişti. Ankara ya evrağın gideceğini ve oranı Ankara'nın belirleyeceğini söylediler. Ankara dan tekrar eksik bilgi diye yazdı gelmiş, raporda oranlar belirtilmediği için.

Şimdi tekrar kurula mı girmem gerekiyor. Yoksa bir önce ki oranları olmayan rapora sadece oranları mı belirtirler? Ve sizce bu teşhislerle %40 alabilir miyim ??

Şimdiden çok teşekkürler.

İsen Buga

Üye
Üye
Aslında Hastane Heyetinden hem oran hemde yeterli açıklama yapılması gerekiyordu. Hem Ankara Hem HAstane işgüzarlık yapmış. Siz hem oran hemde hastalık ve sakatlık teshişi tablo oranları ile birlikte yüzde kaybı herşeyi gönder. Ankarada memur değiştiği için sürekli farklı memurdan farklı görüş gelebilir. Olası bir değişikliğe karşın herşey yazılı bir rapor gönder. Ve Gördünüz iseniz bir nüshasının fotokopisi(alabiliyorsan aslı gibidir yazısı olanı da) da sizde yanınıza alın.

Tekerlekli Sandalye